Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin jobb hely Budapestnél?

Berlin jobb hely Budapestnél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen!
2011. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és miben? miért?
2011. jún. 24. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
megélhetés, életszínvonal, megbecsülés. Sokszor olcsóbban jövök ki egy nagybevásárlás alkalmával, mint Budapesten. A műszaki cikkek egyértelműen olcsóbbak. Ami drágább, az a lakhatás.
2011. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogyan/mikor költöztél ki?
2011. jún. 24. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú létemre au-pair-nek jöttem ki(22 évesen) 3 éve nyelvtanulás céljából, és mivel nem akartam hazamenni, ezért pályáztam jó pár állásra, és akkor még munkavállalási kellett, ennek ellenére találtam céget aki felvett, azóta is itt dolgozom, immár második éve és nagyon jól érzem magam. Nagyon szeretem a várost.
2011. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Berlin régen is szuper hely volt,ott tanultam, imádtam a várost, a sok elérhető, megfizethető programot. A közelmúltban jártam ott ismét, gyönyörűen átépítették, minden tele van fával, paddal, és olcsó utcai minőségi étkezési lehetőséggel. A múzeumok közül néhány ingyenesen látogatható. Szépen megcsinálták, élvezni fogod!
2011. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vachement_con ***** válasza:
igen ez nm kerdes nagyobb es jobb a megelhetes
2011. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hallottam, hogy nagyon fiatalos, tele van fiatalokkal, bulizókkal, partikkal, disco-kkal szval tényleg elég trendi hely
2011. júl. 12. 05:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Milliószor jobb.

Sokkal kultúráltabb szórakozás, és nincs tele minden szeméttel, cigánnyal, meg csövessel.

2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!