Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Bordeaux?

Milyen hely Bordeaux?

Figyelt kérdés

Nem jártam még ott, de képek és Google Street View alapján nagyon szépnek tűnik - mediterrán stílusú, még sincs olyan forróság.

Elgondolkoztam azon, hogy szívesen járnék Bordeaux-ba egyetemre majd gimnázium után, de nem tudom, hogy egy ilyen kisváros mennyire nyújt jó életet egy diáknak?

Jó, tudom, hogy 240 ezren laknak ott, tehát valamivel többen, mint pl. Debrecenben, de én világ életemben budapesti voltam. Bordeaux-ban is sok szórakozási, kikapcsolódási lehetőség van?


2012. aug. 3. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Bordeaux-ban és közvetlen környezetében közel egymillióan laknak. Az a 240 ezer csak a város belső részére értendő.
2012. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mindenképpen több szórakozási lehetőséget nyújt és élettel telibb, mint egy magyar nagyváros (pl. Debrecen, Szeged, Pécs), nem?
2012. aug. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!