Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondanátok valami szöveget,...

Mondanátok valami szöveget, hogy mit mondjak anyámnak, hogy elengedjen szomszédos országba kirándulni egyik barátnőmmel kb.5 napra? (Többi lent) 16 és 17 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Egy fiúnál aludnánk,akit táborba ismertünk meg. Nem vagyok biztos,hogy elengedne, mert félt, hogy valami bajom esne.Ezért kellene valami jó szöveg, amivel meggyőzhetném, hogy tudok magamra vigyázni,nem vagyok hülye!Van már pár ötletem,hogy mit mondanék,de lehet tudtok ti jobbat mondani!
2012. aug. 5. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Én anya vagyok és tudom,hogy nekem bármilyen szöveget mondanál nem engednélek el a szomszédos országba egy idegen fiúhoz akit csak a táborban ismertél meg..

Szerintem anyudat sem fogja érdekelni a legjobb szöveg sem

39/N

2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám,hogy fiúhoz megyek.....Mondjuk lányhoz!
2012. aug. 5. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Képes lennél anyukádnak a szemébe hazudni?

És ha elrabolnak? Vagy bármi bajod esik? Nem kell nagy dologra gondolni...

Lassan felnőtt ember vagy, gondolkodj józan ésszel...

2012. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert más gyerek nem hazudik a szüleinek időnként,ugye? ...
2012. aug. 5. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem mindegy, hogy arról hazudsz hogy ki ette meg a milka csokit vagy arról, hogy hova és kivel mész külföldre.........


Fiatal vagy még, meggondolatlan, és felelőtlen... Ha van esze anyukádnak nem enged el légyszi-légyszivel sem...

2012. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 c.kamilla válasza:
30%

Na figyu :D Ne mondd el hogy külföldre.. mond azt hogy a Balatonra mennétek páran valami kis házikót kivesztek, vagy sátor.. mindenkit leengednek nehogymár te maradj ki :'D

Vagy... szeretnél barátnődnél lenni 5 napig.. illetve hogy az ő szülei felajállották hogy elmehetsz velük nyaralni mert van nyaralójuk.. :P

2012. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 c.kamilla válasza:
18%
Kitalálhatok mást is? vagy ezek megfelelnek? :D amugy 14/L és rengetegszer léptem meg így.. pedig nem vagyok valami utcagyerek. hanem 4-5 tanuló.. ésszel gondolkozok.. de kell némi tapasztalat :D
2012. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát ez az.. :D én is színkitűnő tanuló vagyok,utaztam már egyedül,nem volt semmi bajom,mondták is,hogy milyen önálló tudok lenni..

Hát az a gond,hogy kell át a határon szülői engedélyt csináltatni,szal nem birnám ezeket mondani,amiket leirtál..:/

2012. aug. 6. 00:08
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Milyen szülői engedély kell? Én is 17 évesen mentem el így Erdélybe, de nem kellett semmilyen engedély, pedig akkor még nem volt EU.


Vagy Kárpátaljára mész és oda kell? Mert azt tényleg jól gondold meg, oda én nem mennék el így a helyedbe, mert sajnos Ukrajnához tartozik. Persze az sem egy életveszélyes hely, de azért jobb az óvatosság.

2012. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kérdező jól írja . 16 év alatt kell a szülői engedély. Bár ti 16-17 évesek vagytok,nektek már nem kell engedély.

nem tudom hogy oldod meg a hazugságot, ha mondjuk anyd azt mondja hogy

"Rendben lányom! Add meg a barátnőd szüleinek telefonszámát,felhívom,és beszélgetek velük. Ha ők is ott vannak akkor mehetsz. Vagy adj meg egy felnőttnek a telefonszámát aki felel a biztonságotokért,és ő is ott lesz veletek.


Ha nincs veled semmi gond, ha jó tanuló vagy stb..Akkor nem egyszerűbb őszintének lenni??

Simán megmondani,hogy külföldre akarsz menni Katival és Petivel..

2012. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!