Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondanátok valami szöveget,...

Mondanátok valami szöveget, hogy mit mondjak anyámnak, hogy elengedjen szomszédos országba kirándulni egyik barátnőmmel kb.5 napra? (Többi lent) 16 és 17 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Egy fiúnál aludnánk,akit táborba ismertünk meg. Nem vagyok biztos,hogy elengedne, mert félt, hogy valami bajom esne.Ezért kellene valami jó szöveg, amivel meggyőzhetném, hogy tudok magamra vigyázni,nem vagyok hülye!Van már pár ötletem,hogy mit mondanék,de lehet tudtok ti jobbat mondani!
2012. aug. 5. 22:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát nagyon valószínű nem fogja elkérni barátnőm anyjának számát,mert sose szokott ilyet csinálni!Ismerem.

Hát azért nem lehetek őszinte,mert akkor nem fog elengedni...

2012. aug. 6. 13:33
 12/15 anonim válasza:
költözz el vagy lödd fejbe magad
2012. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
vicces vagy xdd
2012. aug. 7. 15:06
 14/15 anonim ***** válasza:

ELRABOLVA (2008)

Rendező:

Pierre Morel

zínészek:

Liam Neeson (Bryan Mills)

Maggie Grace (Kim)

Famke Janssen (Lenore)

Xander Berkeley (Stuart)

Katie Cassidy (Amanda)

Holly Valance (Diva)



ezt a filmet nézd meg.

lehetsz nagyon okos, de sok veszélynek teszed ki magadat!

2012. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már láttam a filmet. Egyedül utaztam végül 700 km-t és semmi bajom nem volt..Tudok magamra vigyázni.
2012. szept. 3. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!