Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária, vagy Görögország?

Bulgária, vagy Görögország?

Figyelt kérdés

Bulgária Napospartját néztük ki célul, vagy Görögországban Makrigialost. Közel egy árban vannak. Naposparton 4 csillagos szálloda medencével (Central plaza), mig Görögországban egy apartmant. Busszal mennénk.

Bulgáriába Szerbián vagy Románián át szoktak menni a busszal a turnusok? (kell e útlevél vagy sem?)


Kinek melyik ország tetszett jobban? (ha van összehasonlítási alap:) )


2009. júl. 20. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam Görögországot.

Az ilyen utazási irodák amúgy is szervezek kint programokat, eljutatnak fakultatívan jónéhány nevezetességhez.

2009. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bulgária nagyon olcsó, az egyetlen bajom az volt vele, hogy alig volt ott éjszakai élet. bár ezt leszámítva tökéletes
2009. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak görögben voltam, de nagyon nagyon jó volt:))) mi repülővel mentünk:))
2009. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Bulgária!!!

Nagyon jó kis helyek vannak a part mentén,értem szórakozohelyekre,dizsikre,mindenre!

a ruhák meg ilyenesk hihetelenül olcsóak!mi 21 en mentünk repcsivel 1 óra 20 perc volt az út.aztán 1 óra busz sunnybeacre,szállodánk gyönyörű volt medencével,jó kajákkal.Mindenki legalább 3 karórával (gucci,D&G..)tért haza meg replay farmerben:):)táskák is nagyon dúrvák:)már ezekért megérte:)de a tenger is gyönyörű rendezett,nagyon fejlődik:)egy kis izelitö:)


http://www.youtube.com/watch?v=wlyVuFXYt54


http://www.youtube.com/watch?v=kISwb7wEImU&feature=related

2009. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

BULGÁRIA!!!:)

Egy hete jöttem haza a Napospartról a Central Plazából.:)A szálloda tényleg olyan mint a képeken, szinte mindegyik szoba erkélyes, van medence( gyerekeknek való és mély egyben), bárpult a medencénél, ami egyáltalán nem drága. A tengerpart olyan 10perc séta.A hotellal szemben több étterem, bolt van. A tenger szép, sokáig be lehet sétálni. Éjszakai élet van.

A busz Szerbián keresztül megy,ezért kell még miniumum 6hónapig érvényes útlevél.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan.

(Nem tudom milyen utazási irodával tervezitek a nyaralást,de sztem ennél olcsóbb ajánlat nincs:

[link]

Remélem segítettem:)

2009. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária.:)
2009. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntötted hova mész végülis írd meg.:)Utolsó előtti válaszoló voltam
2009. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bulgária!! Nagyon olcsó.
2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Makrigialos-on voltam az egy nyugodt halász falu tengerpart mellett van sok étterem meg 1 disco ha piheni akarsz akkor nagyon ajánlom a tenger part tiszta és nagyon hosszú. Bulgáriába most készülök szerint bulgária jobb lehet.

2011. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!