Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek, ha a kezipoggyasz...

Szerintetek, ha a kezipoggyaszom 15 kg a borondom (1) 25 kg akkor fizetnem kell plusszba? Kezip.8-ig a masik meg 23 kg-ig igyenes. Ha a borondomben kalapacs van ( csokoladeval egyutt vasarolt) akkor kipakoltatnak? Lufthansaval megyek.

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Miután meghaladod a súlyhatárt természetesen rá kell fizetni! Nem pakoltatják ki a bőröndből a kalapácsot. (hogy-hogy csokoládéval együtt vásárolt?)
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy kifizeted a többletsúlyt, vagy kipakoltatják veled a többletet..De döntöd el melyik jobb neked.. De felengedni nem fogják csak úgy jóindulatból.
2012. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát b.szki ha leírod, hogy 23 kilóig ingyenes, akkor szerinted kell fizetni 25 kilóért? Ne légy már hülye.
2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatbol mondjatok?
2012. aug. 13. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. De nem mondjuk, hanem írjuk.
2012. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elso kommmentelonek: Vettem egy 1 kg-s csokit ajandekozas celjabol es kalapacs volt hozxzacsomagolva, mert akkora h kalapaccsal kell torni. :D
2012. aug. 13. 21:24
 7/9 A kérdező kommentje:

xD Koszi hogy leirtatok. De ha pl. a 15:11es egy fokkal finomabban fogalmaz azt is megertem! ;)

Csak azert kerdeztem mert paran azt irtak itt gyikon hogy nem nezik azt a par kilot a csk borond meretet....

2012. aug. 13. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor azok akik azt írták nem nézik a pár kilót hazudtak.. Vagy az is lehet hogy csak fél kilóról volt szó.

A te esetedben a kézipoggyásznál 7 kiló többlet van (ami majdnem még egy kézipoggyásznak felel meg. A nagy bőröndnél meg 2 kg többlet van..

Ennyi súlyt még véletlenül sem engednek ingyen.

Amúgy nemrég jöttem haza. Volt egy magyar utas akinek szintén 1-2 kiló többletsúlya volt. Ellőttem állt. Két lehetőséget mondtak neki.

1. Vagy kifizeti a többlet súlyt

2. vagy kipakolja és annyival kevesebbet visz ami az engedélyezett súly.

A srác sokkalta a + költséget így kidobott pár dolgot..

2012. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy kicsit nyers voltam, de annyira felhúznak az ilyen kérdések, amikor leírják a választ is mellé. Egyébként, pont hogy a méretet nem veszik olyan szigorúan, tehát nem mérőszalagozzák le a bőröndöt, de a tömeget igen, mert mérlegre kerül a csomag, ami természetesen megmutat bármilyen többletet.
2012. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!