Kezdőoldal » Utazás » Európa » London belvárosából (1-es...

London belvárosából (1-es zóna) hogy lehet eljutni Greenwich-be? Busz, vonat?

Figyelt kérdés
Ha már ott vagyunk, szeretnénk megnézni.:)
2009. júl. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Tömegközlekedéssel simán. Metróval kimész Nyugat-Londonba, ahol át tudsz szállni a DLR-rel, azzal meg pár megálló. Canari Warf-nál leszállsz és séta.
2009. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hajóval mentem a Westminstertől, kb egy óra, szerintem érdemes volt: kellemes hajókázás, és újszerű szögből lehet látni a hidakat, a várost és azokat a részeit, amiket az utcákról nem. A napégés ellen védekezzetek! Ne lepődjetek meg: a kikötőből még sokat kell felfelé sétálni egy szép zöld domboldalon a 0 hosszúsági körhöz.
2009. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem tudom hol él, de nyugat London pont a másik vége a városnak!


A legegyszerább Tower Hilltől (vagy Banktól) DLR-el menni. Canary Wharfnál át kell szállni, de szerintem platformot sem kell ehhez váltani. Bár javasolnék egy sétát canary wharfon, mert szerintem érdemes azt is megnézni.

2009. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valóban rontottam, nem nyugat, hanem kelet:) DLR, ahogy írtam és a 3. is.
2009. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!