Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velence Treviso reptérről...

Velence Treviso reptérről milyen buszok indulnak Velencére?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor milyen időközönként,hol lenne a legérdemesebb megvenni rá a jegyet.Milyen időközönként jár,stb. Augusztus 30.-án érkezünk pontban 16:35-re és Szeptember 4.-én távozunk 16:30-kor

2012. aug. 21. 22:04
 1/3 timike26 válasza:

treviso reptèr-velencei pàlyaudvar:buszok fèl orànkènt,bevisz velence-mestrère,onnan vonattal kb fèl ora az a Velence ahova te szeretnèl eljutni.

/velence-mestre = elèg kozponti hely,buszok,vonatok indulnak elès surun mindenfelè:èrtsd:bologna,milano stb.

az a velence ahova te szeretnèl eljutni onnan mèg fèl ora kb vonattal.azèrt irok vonatot mert gyorsabb ès surubben jàr,ès van hely rajta.a surun jàr:orànkènt van,de megkell nèzni megik megy direktbe mert nèha csaloka ès 4 oràt utazol a fèl helyett.a jegyet szerintem felesleges elore megvenni,attol nem olcsobb.roviden ennyi de ha gondolod :trenitalia oldalàn korulnèzhetsz.

bocs hogy ennyit irtam a vonatokrol,segitsègnek szàntam,de ha csak busz èrdekel akkor...../nem tudom/

2012. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van minden infó:

[link]

2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,esetleg weboldalak vagy busszámok stb hogy pontosan tudjunk eligazodni és hogy előre hol tudnánk megvenni vagy ott is érdemes?Drága úgy vagy olcsó?
2012. aug. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!