Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek örökre külföldre?

Kiköltöznétek örökre külföldre?

Figyelt kérdés
Ha már kint él valaki, akkor leírná, hogy hol él, mióta és szereti-e? Arra is kíváncsi lennék, hogy hány évesen engednétek a gyereketeket örökre kiköltözni valahá, ha ilyen terve lenne.
2009. dec. 24. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Ki mint a szél! Úgyis utálok itt mindent... se család, se barátok. Amerika, Anglia, Németország a célom ilyen prioritásban :)

17F

2009. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Lehet,hogy kiköltöznék,de örökre nem tudnám,itthagyni a hazám,akármilyen sz@r is a helyzet...!Max. kétlaki életet élnék!
2009. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
9 éve élek külföldön. Mivel szüleim idősek, nincsenek testvéreim és a magánéletem is Magyarországhoz köt, hamarosan haza fogok költözni. Ha ők nem lennének, kint maradnék. Németországban eddig is jól éreztem magam és le tudnám élni az életemet itt. 15 éve még eszembe sem jutott volna, hogy valaha elhagyjam Magyarországot. (33/F)
2009. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
2 év és húzom a belem Japánba... ott befészekelem magam a barátomhoz és még ha egy idő után ki is vág, azért a tudat bennem van, hogy itthagytam Magyart, és véééégre itt vagyok. Yeah, ja és forever, persze.
2009. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2009. dec. 25. 00:20
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Én Finnbe vagy Japánba akarok menni, de lehet hogy Anglia lesz belőle mert csak ott kapok munkát. Hát a lényeg hogy elmehetek innen, sosem szerettem Magyarországot. 25 vagyok. A gyerekemet is elengedném amint felnőtt és elmúlt 18.
2009. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én most beadtam a pályázatomat az ösztöndíjra, mert 2 év múlva Ausztráliában akarok tanulni. Ott él a családom másik része, de anyukám is szándékozik velem jönni. Egyedül, 18 évesen azért nem engedne el a világ másik felére, de így mindenképp megyek, hisz van lehetőségem s ausztrál angol a második anyanyelvem.

16/L

2009. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Én felneveltem a gyermekem és már "ki is küldtem" külföldre

persze neki féléves munkavállalásai vannak aztán h pár év múlva mit akar az még a jövő zenéje de h jövőre én is világgá megyek az biztos!!!!!!

Nem vszinű h örökre de utazgatni akarok,dolgozni és más országokat megismerni. :-)

2009. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen! Már kiskorom óta külföldön képzelem el a jövőmet, a célország már megvan és pár éven belül meg is fogom valósítani, csak addig kb. két évet kell dolgoznom a minimálbérért, hogy ki tudjak költözni.

18/L

2009. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Egy két ember milyen hazátlan senki...,külföldön örökre idegenek lesztek!Mondjuk az tény,hogy egy fiatal idehaza jóformán nem tud magának egy biztos egzisztenciát,jövőt teremteni és ezért sajnos külföldre kell mennie..(szégyen Magyarországra nézve),ugyanakkor megértem,de,hogy örökre?
2009. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!