Kezdőoldal » Utazás » Európa » Help! Nápoly reptér, mennyire...

Help! Nápoly reptér, mennyire nehéz eltévedni? Soha nem jártam még Olaszországban.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy elég nagy reptérrel rendelkezik Nápoly. Az oda út még oké, csak magyar földön vagyok, de a hazajöveteltől félek egy kicsit. EGyedül fogok repülni, netes foglalásom van, a beszállókártya már hamarabb nálam lesz, ha minden igaz, mivel online utasfelvételt választottam, és csak 4 napot tartózkodok kint. Normálisan írják a Nápolyi reptéren a járatok kapuját, vagy már eleve rajta lesz a beszállókártyámat hol, mikor, hány óra? Vagy a kapuszámot csak a reptéren fogom megtudni? Mi van ha esetleg lekésem a gépet? Illetve egy olyan kérdéssel fordulnék még hozzátok, hogy az oldalon online utasfelvételt választottam, mint itt, mint Nápolyban, és ha esetleg nem lehet kinyomtatni a hazaúti beszállókártyát, mert ott még nem működik ez? Mi a teendő? Ott kell beccsekolnom? Feladandő poggyászom nincs. Kicsit zavaros, bocsi, köszi
2012. szept. 6. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár napja jöttem haza én is Nápolyból.

Először is a nápolyi reptér abszolút nem nagy, inkább kicsi és zsúfolt. Ahogy bemész az indulási terminálba rögtön látni fogod a kivetítőkön az indulási járatokat, és azt is, hogy az adott járathoz hanyas pultnál tudsz becsekkolni. (lehet, hogy várni kell majd egy kicsit, mert nem azonnal írja ki a járat mellé a pultszámot)

A check-in után, amit megkapsz jegyet azon rajta lesz, hogy melyik kapunál van a beszállás. A kapukhoz fel kell majd menni a mozgólépcsőn, de minden ki lesz táblázva, nem tudsz eltévedni.

Gondolom Wizzairrel utazol. Visszafele én sem tudtam kinyomtatni a beszállókártyát, csak az online check-int végeztem el. Semmi probléma nem volt vele, a csaj egy szó nélkül adta a jegyet, nem kellett pluszba fizetni semmit, és nem volt gáz, hogy nem nyomtattam ki, szóval ne aggódj! És Nápoly nagyon klassz hely :)

2012. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!