Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen támogatást kaphat egy...

Milyen támogatást kaphat egy magyar külföldön ha pl tanul? Vagy milyen előnyökkel jár? Konkrétan Hollandiára lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Felvehet diákhitelt.
2012. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szted?itthon is elvonják ne hogy külföldre mész ott fogsz dolgozni is de itthonról pénzelik
2012. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uhh..na hát azt tuti nem tenném.
2012. okt. 3. 23:48
 4/7 anonim válasza:
62%
Ohh most komolyan azt hitted, h majd neked tízezreket fognak utalni, mert külföldön tanulsz?
2012. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy kinn milyen támogatást kaphat.

Valószínűleg semmilyet, de az ösztöndíjaknak érdemes utána nézni!

2012. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom Hollandiában, hogy van de szerintem csak rémisztgetnek itt.


Mert Ausztriában ingyen is lehet ha jó tanuló voltál (mivel uniós vagy), és ha jól tanulsz vagy más társadalmilag elismert területn tejesítesz még ösztöndíj is van többféle. Bár hozzáteszem nekünk, nagy hibája az osztrákoknak/Ausztriának, hogy az osztrákok lenézik a magyarokat. De amúgy könnyebb ott jó végzettséget szerezni felsőfokú német tudással mint itthon.


Hollandiáról is régen csupa jót hallottam, és ott a magán alapítványok és akár magánszemély támogatok is szép számban vannak. Van olyan gyerektelen pár aki mindig két-három fiatal taníttatását és megélhetést fizeti ott, és sokszor külföldiekét is.

2012. okt. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha holland allampolgar vagy jar ingyenes diakhitel amit nem kell visszavizetni Ha magyar akkor kb evi 1800 eu tandij az van tamogatas nem jar max ha mar hivatalossan 5 eve itt elsz es munkad is volt van vagy itt tanultal.Sajnalom a hollandok nem fognak kulfoldieket tamogatni.Ja es megis milyen nyelven tanulnal? mert ha angolul a tandij meg magasabb plusz havi 500 eu lakas + kaja kozlekedes stb
2012. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!