Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hogy megy a bankkárt...

Angliában hogy megy a bankkártyás pénzfelvétel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha az otp számlámon van mondjuk 50ezer forint, azt angliában bankkártyával fel tudom valahogy venni FONTban automatából?? Ha igen akkor ez mennyi pénzbe kerül?Felszámolnak valami átváltási költséget?

2012. okt. 5. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Számol fel neked 3 költséget.

A kinti angol bank akinek a bankautomatáját használod felszámolja az aktuális napi valutaárfolyamot. Az OTP is is levon valamennyit kártya használati díjként.

Jobban jársz ha inkább otthon váltasz be fontot, mert itt kint Angliában nagyon rossz a forint váltása.

2012. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsánat! Nem 3 költséget hanem + költséget..
2012. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát tudom, de sajnos nem megoldható hogy magyarországon tegyem. :)
2012. okt. 5. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor készülj fel rá, hogy a mondjuk 50 ezer van a számládon azt fontba levenni nem lesz annyi..Kevesebb lesz.


Én mindenképpen elmennék még Magyarországon egy valutaváltóba vagy bankba vagy postára ahol váltanak pénzt.

2012. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kevesebb lesz, de az érdekelne igazából, hogy mennyivel?
2012. okt. 5. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Maga a pénzfelvét az kb 6-10 euró, ha pontos adat kell, nézd meg a hirdetményben.
2012. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy mennyivel lesz kevesebb ezt akkor fogod megtudni amikor pénzt veszel le. Ugyanis a valuta árfolyama minden nap más és más. Van amikor nagyon rosszul vált, van amikor kevésbé rosszul. Az Otp-nél meg tudod kérdezni, hogy külföldi kártyahasználatnál ők mennyit vonnak le.
2012. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl 8€ egy felvét Mastercarddal bár nem OTP-s vagyok, Mastracard Prepaid-el 1,5€.
2012. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!