Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagy-Britannia vagy Németorszá...

Nagy-Britannia vagy Németország a változatosabb ország?

Figyelt kérdés
Hol változatosabbak a tájak, hol különböznek jobban pl. az egyes régiók építészeti stílusai, nyelvjárásai, stb.?
2012. okt. 7. 17:33
 1/5 anonim válasza:
24%
Egyértelműen Nagy-Britannia!!! Londonban jártam csak,így erről tudok elsősorban írni.Sokféle ember,akcentus. Gyönyörű szép, és rendezett.A parkok hihetetlen szépek!Az emberek nagyon-nagyon kedvesek!!! :) Elég modern város.Az egyetlen hátránya hogy 10-15 percenként esik az eső!De egy esőkabáttal és esernyővel megoldható!:D Németországról nem tudok sokat,de én nem szívesen mennék! Mondjuk ha nyernék egy utazást Münchenbe vagy nem tudom, persze élnék a lehetőséggel,de ki nem:D De így ha választhatsz ANGLIA! Gondolj bele,Németben mi az ami vonzz? szerintem semmi érdekes nincs!(ez csak az én véleményem)Remélem segítettem!:)
2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy nagyon egyszerű kérdés, Németország egy merő unalom, ilyen szempontból. Talán Bajorország különbözik kicsit a többi résztől, de amúgy teljesen uniformizált az egész ország.
2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" Ez egy nagyon egyszerű kérdés, Németország egy merő unalom, ilyen szempontból. Talán Bajorország különbözik kicsit a többi résztől, de amúgy teljesen uniformizált az egész ország."


Hihihi jót röhögtem, de sírok is.

Én egy kisvárosban élek Németországban , és még ebben a kisvárosban sem unatkozok, pedig elég sok ideje élek itt már. Az hogy Nagy-Britanniában mit lehet megnézni nem nagyon érdekel. Németország lenyűgöz, és én itt is szeretek élni. Nehogy már a pár száz éves múlttal rendelkező Nagy-Britannia legyen változatosabb, mint a Krisztus előtti 8. évezredben alapul 3 ezer éves Németország. Azért gondolkozzál már.

Szerintem Németország változatosabb, legalábbis az én tapasztalataim ezt mondják. Aki meg szidja Németországot, az egy tudatlan ember. Ma már ilyenek is vannak.

2012. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Ez a te véleményed, az előbbi meg az enyém volt. Semmi ok emiatt szívrohamot kapni.
2012. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

"Németország egy merő unalom ilyen szempontból"


1. a legkissebb faluban is megvan a tök jó hangulat, és ne ugy képzeld el hogy ott csak a természet és az állatokról szól minden, gondolj csak bele akkor pl Müchentől laksz 10kmre bemész és ott zajlik az élet koncert meg minden van és nem csak Müchenben egész Németországban, sokkal tisztább a levegő is ott, gazdag ország is, a német nyelv is sokkal szebb mint az angol, ja és az emberek is kedvesek ott nincsen olyan hogy az egyik ember nem segít a másiknak. Németország olyan hangulatos, és az mellett még szép is ahogy mész az autópálya mellett a fák is különböző szép színesek... Angliában meg bunkók az emberek 80%-a.....

2012. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!