Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba megyek! Mit...

Németországba megyek! Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Pontosabban Augsburg a célpont.

Itt arra gondolok hogy mik azok amik drágák lehetnek, amit inkább itthon vegyek meg.


2012. okt. 14. 11:01
 1/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Jó lenne tudni,mire gondolsz. Élelmiszerben olcsóbbak, mint M.ország, én is mindig ott veszek mindent.
2012. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozni mennék, kb havi szinten jönnék haza. Tehát akkor nem kell konzverveket meg hasonlókat betárazni. Ott kint mi a drágább mint itthon?
2012. okt. 14. 11:54
 3/6 anonim válasza:
Kajából bőven elég annyit vinni amivel 2-3 napig elvagy, felesleges többet vinni mert ott minden olcsóbb. Ruhák sem valami vészesen drágák, bár abból jobb ha viszel, hideg és meleg időre legyen minden. Bár ezeken kívül gondolom másra nem lesz szükséged, tisztálkodási dolgokat vigyél magaddal azért, azt én is inkább itthonról vittem, meg ami még kellhet a munkádhoz.
2012. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még egy fontos kérdés!

Mennyi pénzt kellene magammal vigyek hogy egy hónapig kihúzzam? Gondolok itt 1szobás albérletre,rezsire,kajára. Nem vagyok nagy igényű, akár májason-felvágotton is elvagyok.


Köszi!

2012. okt. 14. 12:13
 5/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Akkor semmi mást, ruha legyen nálad és ennyi. Ha dohányzol, akkor cigit vigyél, mert az ott drágább. Néhány példa:

Tej 1,5%-0,45Eur

tej 3,5%-0,51Eur

felvágottak 5Eur/kg-tól

sajtok 4,73Eur/kg-tól

2012. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha új ruhát vennél, azt is kint vedd, ugyanannyi vagy olcsóbb mint itthon...
2012. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!