Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre mennék dolgozni,...

Külföldre mennék dolgozni, mégis hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés

Nyelvtudásom csekély, angol alapfok.

Van olyan hozzám hasonló aki kevés nyelvtudással ment külföldre dolgozni és sikerült neki?


Nem tudom hogyan kezdjek neki. Állítások szerint legtöbb külföldi állás hirdetés átverés. Nem szeretnék ilyenbe beleesni ezért kérném a ti véleményeteket hogy mit javasoltok kihez-kikhez forduljak ha külföldön szeretnék munkát vállalni.


(Tudom kevés a nyelvtudásom nem kell firtatni, nem ezért írtam ki a kérdést)


2012. okt. 14. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abbol a szazezer forintbol inkabb vegezz el nemi nyelvtanfolyamot vagy valami kepzest. Ezt kovetoen keress egy jobban fizeto allast (meg otthon), majd amikor mar parezer euro osszejott, akkor vagj neki.

Igy teljesen kiszolgaltatod magad, szazezer forintbol pedig kint meg egy szobat se tudsz kifizetni egy honapra.


A masik jarhato ut: nappali tagozatos egyetemi hallgato, es megcsipsz valami kulfoldi osztondijat. Ekkor a diakstatusz miatt olcso(bb) a szallas, kapsz osztondijat is, es utana amig kint vagy jopar honapot, kereshetsz folyamatosan allast. Nyelvtudas es legalabb ket lezart felev itt is elengedhetetlen.

2014. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!