Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék Ausztriában, vagy...

Szeretnék Ausztriában, vagy Németországban dolgozni, van itt olyan aki segítene ebben?

Figyelt kérdés
Pálya kezdő 22 éves fiatal ember vagyok, szeretnék munkát találni Ausztriában,vagy Németországban és ehhez szeretném valaki segítségét kérni akinek vannak kinti tapasztalatai, esetleg kint dolgozik, vagy dolgozik kint ismerőse. Azonnal szeretnék kezdeni, nagyjából minden lehetőség érdekel.

2012. okt. 20. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Leírhatnád hogy mi a szakmád pl vagy hogy beszélsz-e németül?

Könnyebb dolga lenne mindenkinek aki elolvassa a kérdésed.

2012. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok, német nyelv elég kevés angol az középszinten megy:).
2012. okt. 20. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Bár nem tudok segíteni , remélem tudod hogy Németországot válaszd :)

Sokkal több a munkalehetőséged , főleg informatikusként ! :)

Én is Németországba fogok menni csak hát még előtte el kell végeznem az egyetemet.

De utána iràny Németország !

Sok sikert neked !

2012. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Werner Dau válasza:
Hallo! Ich kann dir helfen (einen neuen IT Job zu bekommen). Schreib mir (auf Englisch, Deutsch, Spanisch, Italienisch (Ungarisch)), ich werde antworten.
2012. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gratulálok h*lye b*zi... itt elvégzed az egyetemet a mi pénzünkből aztán amint kilépsz húzol el külföldre.. remélem a kormány bevezet majd egy olyan rendszert, hogy ha az egyetemet elvégezted mondjuk 3év alatt akkor annyit időt kelljen itthon dolgoznod, vagy megfizetteti utólag a tandíjat! Csak annak tenném ingyenessé, aki itthon akar dolgozni, a többi fizessen érte, ha úgyis kimegy külföldre...
2013. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól teszed ha kimész én is kint vagyok bár más szakmám van....

Oda kell menni ahol többet fizetnek.

Ilyen egyszerű nem foglalkozz a felettem lévő válaszadóval Ő csak irigy.

2013. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem vagyok irigy Villamosmérnökként. DE!


Sok gy*kér eltengeti az éveit egyetemen, SŐT 2x kijárja mert bukik, és ez az államnak 2-3 millió forintjába kerül /fő! Amit szerinted kikkel fizettet meg??! Aztán diplomával a kezükben mennek Ausztriába sz*rt lapátolni, meg pincérkedni... gratulálok agyhalottak, ezért k*rvára kell diploma.. azt a jó pár millió/milliárdot inkább adnám kórházaknak, beteg gyerekeknek..

2013. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj ha nem finanszírozza a diplomát az állam akkor sem lesz olcsóbb a benzin vagy akkor sem fognak vonni kevesebb adót tőlem.
2013. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem végeztem egyetemet :) csak felsőoktatású képzést:) sok irigy ....ci....
2013. jan. 12. 00:05
 10/10 anonim válasza:

Szeretnék gratulálni a sok intelligens magyarnak. Aki tudott itthon munkát találni örüljön, de ne szidja azokat akiknek nem sikerül. A másik meg, hogy amilyen stílusban megfogalmazzátok a véleményeteket...csodálatraméltó.


A kérdés írójának üzenném, hogy én is, illetve még páran a családból, szeretnénk kimenni, ha gondolod összedolgozhatnánk, mi is elég ötletszegények vagyunk. Várom a leveled, ha még aktuális. :)

2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!