Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek ha középfül...

Szerintetek ha középfül gyulladásom volt utazhatpl repülőn?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
utazhatsz, csak fájdalmas lesz a le és felszállás. Nekem is volt, nagyon szúr, nyilall.
2012. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem utaznék. Sajnos a saját bőrömön tapasztalom, hogy fülgyulladásnál milyen kínokat él át az ember fel és leszállásnál. Annyira fájt, hogy azt hittem szétrobban a fülem belülről. Sírtam, és akkor végre leszállt a gép egy stewardess segített, mert be is vérzett a fülem. Soha nem repülők fül vagy fogfájással.
2012. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bedugult orral, taknyosan repültem. A leszálláskor azt hittem baltával hasítják szét a fejem, a szülésemkor éreztem ilyen leviselhetetlen és kegyetlen fájdalmat (na jó azt máshol).

Mikor volt a középfülgyulladásod, mikor utazol és addigra várható-e, hogy elmúlik?

2012. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem nem volt választási lehetőségem, nyaralás alatt lett középfülgyulladásom, onnan pedig haza kellett repülnünk

2012. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvosilag utahatsz.
2012. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És ha még valakinek van, azt is várom.

Én is hasonlòt éltem át amikor hazajöttem Hollandiàbòl. Akkor derült ki hogy középfülgyulladásom volt ill. még mindig van valami. De a házi orvos azt mondta hogy ezt csak ki kell mosni, meg is csinálta és írt fel fülcseppet, de nem lett jobb sőt... Kb. másfél hét mùlva indulnék vissza Hollandiába, de nem akarom átélni azt a fàjdalmat.

2012. okt. 22. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is utaztam már így,reggel fülészet,délután 6 óra repülés..

Hát nem volt egy leányálom,ott rontottam el,hogy nem hallgattam a dokira és későn vettem be a Catflamot.

Szóval nyugodtan utazhatsz,csak nem kellemes,de a fájdalomcsillapító sokat segít

2012. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!