Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest Keleti - Salzburg...

Budapest Keleti - Salzburg railjet jegyet előre le kell foglalni, vagy meg tudom venni aznap is?

Figyelt kérdés

Szokott az ilyenekre jegy lenni vagy csak akkor ha előre lefoglalom? Igazából most péntekről lenne szó. Egyébként napi 6 járat megy Salzburgba , ezért gondolom , hogy annyira nincs telítve vagy igen?


Kösz a válaszokat!



2012. okt. 22. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Foglalni kellet , interneten megoldottam , így is drágább volt mint amire számítottam és az időpont se éppen a tervezett , csak késő délutánra sikerült jegyet vennem. nah mindegy még annyi kérdésem lenne,hogy a kód amit az internetes foglalás után kaptam , azt ki kell nyomtatni a jegyátvételhez vagy elég ha csak leírom?
2012. okt. 22. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég ha leírod. El kell menni egy jegykiadó automatához (ezt megteheted az utazás napján is a Keletiben), az automatába beütöd a kódot és ott kinyomtatja neked a jegyet.

Az ilyen vonatokra egyébként jóval előbb meg kell venni a jegyet, szóval ne csodálkozz, hogy már csak drága jegyet kaptál.

2012. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt,hogy "leírom" úgy értettem,hogy a kapott értesítőt akkor nem kérik konkrétan,csak a kódot kell tudnom , ergo akkor elég az is ha felírom a kezemre (kicsit sarkítva) nemde? Ha legközelebb lesz ilyen,jó előre megveszem a jegyet,de ez lesz az első ilyen utazásom.


Kösz a választ!

2012. okt. 22. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, ha így értetted, akkor természetesen elég a számot tudni, nem kell az értesítő :)
2012. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 22. 22:20
 6/7 anonim válasza:
Mennyibe került a jegy? Mert én most hó végén mennék ugyanígy Salzburgba, és olvastam, h van vmi kiránduló jegy, 39 euróért... Te milyet vettél, mennyiért?
2012. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem 49 euro volt , úgy h 4 nappal előtte vettem meg. 2.osztályú hálókocsi nélküli jegy volt , jah és este 9-kor indult a vonat.. amúgy meg bőven volt még rajta hely , nem értem miért b***ák így fel előtte az árát , illetve értem , de ***..
2012. dec. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!