Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hovátországban szeretnénk...

Hovátországban szeretnénk sátorozni egy kempingben, menyire kell éjszaka betakarozni milyen hidegek az éjszakák, kell vastag takaró? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben voltam ott sátorozni, igaz Dalmáciában. Csöppet sem fáztam. Általánosságban az északabbra levő részek sem lehetnek sokkal hűvösebbek. Persze, ha a hegyekbe mentek, nem a tengerhez, ott hűvösebb lehet éjjel.
2012. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem irtam hová megyünk!Trogirtol nem messze egy kempingbe!
2012. júl. 20. 11:51
 3/3 anonim válasza:

Szia,

Mi így szoktunk sátrazni horvátországban:

Felfujható gumiágy, rá egy lelepő vagy vékony takaró, erre puha hálózsák, amivel ha kellett be is tudtunk takarózni, vagy csak feküdtünk rajta. Ha hálózsákot nem viszel, akkor elég egy sima pléd is. Nekünk eddig mindig jó időnk volt, a sétorba ezer fok van napközben :-) , éjjelre pedig pont jó volt. Ha nagyon fázos vagy felveszel valami hosszúruhát. Szerintem vastag takaro nem kell. Jo nyaralást!

2012. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!