Kezdőoldal » Utazás » Európa » Veszélyes Pozsony a Magyar...

Nády Gáma kérdése:

Veszélyes Pozsony a Magyar turistákra?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni a Pozsonyi adventi vásárt. Szerintetek meg merjek -e szólalni magyarul?
2012. nov. 14. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én 2005-ben voltam, és akkor még nem volt az. Viszont akkor is volt olyan hogy a bácsika elkezdett velünk üvöltözni a buszon. Feltételezem most rosszabb
2012. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes hely szerintem, én 2009-ben voltam utoljára. Ha el akarod kerülni, a konfliktust kérdezz először angolul vagy németül (ha beszélsz valamelyik nyelven), és csak akkor válts magyarra, ha azt nem beszélik.
2012. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mmT ***** válasza:

én 2O1O-ben többször voltam. nagyot sétáltunk, éterembe mentünk, buszoztunk, buli is volt a téren, végig magyarul beszéltünk, nem volt gond. amúgy is sokan vannak magyarok.

aki "magyar ellenes hülye köcsög" (bocsánat a kifejezésért) az szerintem már messziről megismerkszik ellenszenves megjelenéséről. a ilyenek közelében max csendben maradtok.


jó szórakozást!

2012. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat.
2012. nov. 15. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon is veszélyes Pozsony!!

Mert úgy bezabáltunk a knédliből, hogy nem győztük inni azt a veszélyesen jó sörüket!!!

(Amúgy minden második ember tud magyarul.)

2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen. Sajnos nagyon kevés magyar él már ott a kitelepítések miatt, de sok szlovák is tud magyarul valamennyire. Egyébként nem veszélyes Pozsony.
2012. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nikka97 válasza:
Pozsonyban nincs sok magyar, de ne parázz :) Ajánlom a kofolát. nehogy ne próbáld ki! :D Szlovákiába születtem és iádom a KOFOLÁT :D
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért emlékeztetnélek titeket,hogy Szlovákia Magyarországhoz tartozott és így valamelyest ők is magyarok,szerintem nekik kéne félni tőlünk.
2012. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is Szlovákiai vagyok,80 Km-re lakom Pozsonytól,lehet hogy sokan tudnak magyarul de ha nem muszáj ne beszélj magyarul,inkább angol vagy német. :) Ja és én is nagyon szeretem a KOFOLÁT,jelenleg is azt iszom. :D :)
2013. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!