Kezdőoldal » Utazás » Európa » Városlágogatás-Barcelona....

Városlágogatás-Barcelona. Hány napra érdemes kimenni?

Figyelt kérdés

A föbb látványosságokat mindenképpen szeretném megnézni,és ha már ott leszek, egy focimeccs is belefér.:) Mennyi idöre érdemes kimenni? Legutóbb pl Milánóban voltunk, és ott minen nevezetesség belefért két napba.

ugy szeretnék kimenni, hogy ne kellejen mindenhol végig rohanni. én 3-4 napra gondoltam. Az elég? Esetleg sok, vagy kevés?

Ha valaki esetleg tudja, odakint milyen árakra lehet számitani, azt is megköszönném. Gondolok itt elsösorban közlekedésre és étkezésre...


2012. nov. 21. 11:12
 1/3 anonim válasza:

Mi 5 napig voltunk és kényelmesen belefért minden (Gaudi)nevezetesség és még néhány múzeum is.

Közlekedésnél érdemes megvenni a Barcelona Card-ot, mert ha azt váltasz, akkor lényegében onnantól ingyen utazol tömegközlekedésen + egy csomó belépőnél kedvezményt is kapsz.

Étkezés: legolcsóbb, ha gyorsétteremben eszel, már ha nem vagy ínyenc és nem akarsz megkóstolni helyi finomságokat.

2012. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hétbe bármi belefér, kényelmesen. Családommal tavaly voltam. 6 napra mentünk, minden sorra került. A Nou Camp is , nem hasonlít a hazai meccsekre, stadionokra! :)
2012. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 nap szerintem nagyon kevés, 4 már talán elmegy, ha tehetitek, akkor 1 hétre menjetek legalább :)
2013. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!