Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miert kell levenni a cipot a...

Miert kell levenni a cipot a repuloteren?

Figyelt kérdés

en nem szeretnek mezitlab lelepni ott a foldre,mert tisztasagmanias vagyok.mit csinaljak?

londni utnal is le kell venni,vagy csak tengerentuli utaknal?



2012. nov. 26. 11:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
hat,en inkabb viszek zoknizacskot,biztos,ami biztos.
2012. nov. 26. 13:02
 12/52 anonim ***** válasza:
Csizmát mindig le kell venni és egyéb hosszú szárú lábbelit. Cipőt nekem még sose kellett, de akár azt is kérhetik. Van zokni védő, ettől ne félj. A cipőt nem fogdossa senki, hanem géppel átvilágítják. Amúgy tisztaság mániádnak az se fog tetszeni, hogy oda kell rakni abba a dobozba a kabátod és táskád ahol előző utasnak esetleg a koszos csizmája volt. :)
2012. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es! Ne ijesztegesd már előre szegényt :D Elég, ha amiatt csak ott sokkolódik :)
2012. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 26. 13:21
 15/52 A kérdező kommentje:
szoval a csizmat biztos le kell venni. aha.mert gondoltam,hogy gumicsizmaban mennek.vagy most akartam uj csizmamt venni,es akkor abban...akkor lehet,hogy inkabb nem csizmat veszek...
2012. nov. 26. 13:23
 16/52 A kérdező kommentje:
hogy van ez a kabattal,taskaval??? azt hova kell tenni es miert?! azt is a szalagra,hogy atvilagitsak? errol meg nme hallottam!
2012. nov. 26. 13:24
 17/52 A kérdező kommentje:
mindegy,akkor majd kimosom minden cucomat.ha nics mas valasztasom. de azt azert szeretnem inkabb elkerulni,ha lehet.meg akkor olyan cuccokat viszek,amik konnyebben moshatoeak,tisztithatoak. akkor hova kell tenni a kabatot,taskat?
2012. nov. 26. 13:27
 18/52 anonim ***** válasza:
MINDENT le kell venned magadról és a tálcába kell tenned. 1 réteg ruha maradhat rajtad!
2012. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

de most komolyan?

es miert?

atvilagitjak,hogy van-e benne kes,pisztoly?

az egy reteg ruhaban meg ugyse tudom elrejteni?

es milyen nagy az a talca?

ugyanarra a talcara kell rakni a piszkos cipot es a kabatomat,taskamat?

en tudnek erre egy jo megoldast.

belerakom egy nagy zacskoba a kabatomat,taskamat,ruhamat.

szerintetek megengedik? mas is szokta igy?

2012. nov. 26. 13:41
 20/52 A kérdező kommentje:

akkor meg jo,hogy megkerdeztem elore...

viszek akkor nagy zacskokat...

2012. nov. 26. 13:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!