Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miert kell levenni a cipot a...

Miert kell levenni a cipot a repuloteren?

Figyelt kérdés

en nem szeretnek mezitlab lelepni ott a foldre,mert tisztasagmanias vagyok.mit csinaljak?

londni utnal is le kell venni,vagy csak tengerentuli utaknal?



2012. nov. 26. 11:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

koszonom a hasznos hozzaszolasokat.

a repuloutat nyertem. azert megyek repulovel.:)

2012. nov. 29. 09:52
 42/52 A kérdező kommentje:
a cipot talcara kell tenni,vagy dobozba amikor a szalagra feltesszuk? csak azert nem ertem,ha talcara kell tenni,mert lattam videon,hogy a rontgengep elott szalagcsikok vannak,ahogy megy be a cipo.na,most ha talcan van a csizma,magassszaru cipo,es nem ladaban,akkor az el fog dolni a szalagok ellenallasa miatt.
2012. nov. 29. 10:03
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

"a repuloutat nyertem. azert megyek repulovel.:)"

Így már értem.

2012. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet könnyű veled az élet...:P
2012. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Elfektetve teszed a tálcára és akkor már nem tud eldőlni. De írtuk, hogy úgy készülj a tisztaságmániáddal, hogy a dobozban előtte másik csizma volt, amibe te a kabátodat teszed majd. :)
2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Hűű, Te aztán nem vagy semmi. :D És még én hittem magam tisztaságmániásnak.


Áruld el, ezeket a helyzeteket hogy oldod meg?

- télen mész shoppingolni, gatyát próbálsz, a csizmát le kell venned a KOSZOS próbafülkében, majd vissza. Akkor is viszel zacskót? :D

- tudod, hány csöves utazik a buszon/villin, és hány gyerek teszi fel a lábát a székre? Oda kell ülnöd a farmeroddal. :S

És ez csak 2 helyzet, ilyenek folyamatosan adódnak.


Én is rend- és tisztaságmániás vagyok, a ruháim fajtánként és színenként egyforma méretűre vannak hajtogatva a szekrényeimben (durva látvány, de jól néz ki :D), minden cipőt kitisztítva elrakok minden nap hordás után (2x ugyanabban nem megyek általában), az aznapi táskámat minden este kiürítem, kirázom, stb. A környezetem már ezek miatt is hülyének néznek engem (pedig ezek még csak a ruhák, amikről beszéltem.. :D), akkor Te aztán még súlyosabb vagy.

Ezek egyébként ilyen kényszeres szokások, a tiedek viszont már inkább betegesek, szerintem valahogy ezeket magadban tisztázd le (nem lesz annak a táskának semmi baja, ha egy percre belerakod a tálkába és nem zacskózod be :D), mert ezek meg fogják keseríteni az életedet hosszú távon. Nem ezek a fontos dolgok az életben. ;)

2012. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

szerintem ennnyire nem vagyok tisztasagamnias,mint te.:)

vagy ha megis,egy fuggetlen szemlelo szemeben,akkor nem okoznak ezek a dolgok nekem nagy fennakadast az eletemben azert.:)

2012. dec. 4. 14:26
 48/52 A kérdező kommentje:
ha megyek shoppingolni,akkor nem lepek le a foldre,miert lepnek le,amikor probalok? meg tudok allni egy labon,amig a cipot leveszem es a nadrag szarat magamra huzom,aztan jon masik lab.nem,meg veltlenul sem lepek le a foldre,de ez semmi erofeszitest nem igenyel:)szokas kerdese.
2012. dec. 4. 14:28
 49/52 A kérdező kommentje:
szoktam latni neha embereket a metron,akiknek a borondje korbe van tekerve atlatszo foliaval. azt miert csinaljak ? ok is tisztasagmaniasok? sose ertettem.
2012. dec. 4. 14:30
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem ők nem azok :) Olyat a reptéren lehet jó pénzért csináltatni, leginkább az illetéktelen belenyúlástól véd :)
2012. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!