Kezdőoldal » Utazás » Európa » Otp-ben is ki lehet fizetni...

Otp-ben is ki lehet fizetni Wizzairnél foglalt jegyet?

Figyelt kérdés
Banki átutalást választottam az összeg rendezésére. Jelenleg nincs akkora összeg a kártyámon..., és még otthon se vagyok, hogy ... tegyek rá. Ha párom befárad az Otp-be akkor kitudja fizetni a foglalt jegy árát? Hazai számlaszám: 11742173-20153069-00000000 ?? És ez lenne ahova utalni kell, ha Otp. Koszi a válaszokat!
2012. dec. 4. 23:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán lehet fizetni online banki átutalással, otp-s kártyával a Wizzairnek?? (Otp Junior)
2012. dec. 4. 23:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Banki átutalás és a kártya az két különböző dolog.

OTPben be tudja fizetni minden további nélkül a Wizzair számlájára. Ha tényleg OTPés az a számla.

2012. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen de a megjegyzés rovatot ne felejtsd el kitöltetni! Különben nem fogják tudni honnan és miért küldted azt a pénzt nekik.


Egyébként javasolnám, hogy inkább wizzair kártyával vegyétek a jegyet. Átutalással foglalási díjat is felszámol, wizzair kártyával viszont nincs ez a foglalási díj.

2012. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ilyen wizz.kartyam. Vegul tudok utalni a kartyamrol (online banki atutalas) tehat akkor lehet, Otps vagyok. Oldalon ez van irva


SWIFT-KÓD: OTPVHUHB


Kizárólag országon belüli utaláshoz használható bankszámlaszám: 11742173-20153069-00000000

Kedvezményezett: Wizz Air Hungary Kft

2012. dec. 5. 02:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem gond ha nincs kártyád. Kb. bármelyik wizz kártya tulajdonos boldogan segít neked (akár én is), mivel amellett hogy te spórolsz egy csomót a kártyatulaj pontokat gyűjt. Szóval mindenki jól jár. :) Szólj ha érdekel esetleg, írj privit :)
2012. dec. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ha nem akarsz másnak jót tenni, elmész egy erste bankba, és kiváltasz egy wizz kártyát.

Bocsi:)

2012. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, az is megoldás, csak az egyrészt egy hét mire kiküldik, másrészt itt a gyk-n olyan választ is olvastam már hogy az csak annak éri meg aki évi 6x repül, mert az alatt többe kerül a kártyadíj. :))) Nem álltam le vitatkozni vele, maradjon meg a maga hitében. :)
2012. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, évi egyszer repülök, és megéri. Más kártyának is van díja, és semmivel sem kerül többe mint ha más banknál nyitnék számlát.
2012. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!