Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglalt már valaki Ryanair-es...

Foglalt már valaki Ryanair-es akciós járatra utat? Sikerült?

Figyelt kérdés
A Ryanair főoldalán hirdeti, hogy vannak akciós ajánlataik (ált. 599 vgy 1599 Ft), amelyeket ha 3-4 napos időintervallumon belül lefoglalunk, akkor bizonyos időszakban ennyiért utazhatunk. De ha belemegyek a foglalásba, akkor már a fizetendő összeg 40000 körül van, ugyanannyi, mint az akción kívüli időszakban. Értem én, hogy erre az árra még rájön ez az, de hogy ennyi... vagy esetleg a végösszegből még utólag utalják vissza? Sajnos semmi információt nem találok a honlapon róla. Akinek vmi tapasztalata van a ryanair-rel, írjon. Előre is köszönöm.
2012. okt. 21. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok az árak csak a repülőjegyere vonatkoznak, amely valóban annyi, ha időben foglalsz. Oda van írva azonban, hogy az árak nem tartalmaznak semmi mást, csak a jegyárat, tehát a jegy árához még hozzájön az illeték, adminisztrációs díj és esetleges csomagdíj.
2012. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én nagyon sokszor repültem már velük,ez az összeg az alapárra vonatkozik.Ha ehhez még kérsz csomagot,elsőbbségi beszállást az ehhez jön hozzá.

Ezek a jegyek mindig korlátozott számban vannak,meghatározott időszakra,úgyhogy jól körül kell nézni.

Nekem már volt olyan-nem egyszer-hogy 1000 ft körül utaztam velük(+feladott poggyász).

Fontos,hogy vissza soha semmit nem utalnak,annyi az ár,amely a legvégső fizetési oldalon fel van tüntetve.

2012. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak csak részben van igaza, mert a feladott csomag díja valóban nincs benne, de illetéket, adminisztrációs díjat nem feltétlen kell külön ráfizetni.


Én már többször utaztam a nyár folyamán párszáz forintért és ismerősöknek, családtagoknak is többször vettem olcsó jegyet.


Első lépésként azt javaslom, hogy szerezz be egy Prepaid Mastercard-ot. Ha ezzel fizetsz, akkor a 4.000,- Ft/fő adminisztrációs díj kapásból nem jön rá az árra. Ami nekem van, annak 10,- Euró az éves díja, de ez már az első vásárláskor megtérül.


Amik a főoldalon vannak árak, azok azt jelentik, hogy van olyan áron jegy, de lehet, hogy csak összesen 1 db, így azokkal ott nem nagyon kell foglalkozni. Vannak olyan úticélok, ahová eddig rendszeresen voltak nagyon olcsó vagy olcsó jegyek (pl. Bergamo, Brüsszel, Róma), de a többi helyre is ki lehet fogni 10e Ft körül oda-vissza.


Ezek az olcsó jegyek általában 1-2 hónappal előre szoktak megjelenni, de az árak folyamatosan változnak. Ha tudod, hogy nagyjából mikor akarsz menni akkor azt javaslom, hogy 2-3 hónappal korábban kezd el nézegetni az árakat és 3 naponta nézz rá, hogy mi a helyzet. Pl. 2 hete vettem jegyet ismerősöknek, hétfőn még 10.000,- felett lett volna, de csütörtökön már 260,- (!) Ft-ért sikerült venni.


Hétvégére általában kevesebb olcsóbb jegy van, mint hétköznapra így azok gyorsabban el is szoktak fogyni. A dátumot illetően érdemes rugalmasnak lenni, én mindig több hetet végignézek és az utazás időpontját ahhoz igazítom, hogy mikorra van olcsó jegy.

2012. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez így van,még annyi kiegészítést adnék,hogy általában a hétköznapi, kedd-szerda-csütörtöki jegyek a legolcsóbbak
2012. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, így már érthetőbb a dolog. ezek szerint szinte esélytelen, hogy szilveszter környékén találjak akciós jegyet. mindenesetre ezt az információt a honlapon is közölhetnék, amiket itt megtudtam.
2012. okt. 21. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kiemelt időszak, ezért nagyon olcsó jegyet valószínűleg nem fogsz találni sajnos.
2012. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is néztem az ajánlatot és nagyon nagyon szeretnék menni. De nem találok semmit a honlapon!! Hol tudok jegyet foglalni? Mert ha neten próbálok,akkor nem a kedvezményes árat írja ki!
2012. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon nem jól csinálsz ha 40e lett a jegyár. Írj privit, segítek! Én is rengeteget repültem párszáz forintos jegyekkel. Volt ami még száz ft se volt. :) Családot, ismerősöket is elvittem mert a többség még sose repült és élmény volt nekik. :)
2012. dec. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!