Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Hollandia es...

Milyen hely Hollandia es milyen fejek a hollandok?

Figyelt kérdés

Nagyon ugy nez ki, hogy jovo ev elejen oda koltozunk belathatatlan idore. (Haga) Nem voltam meg Hollandiban es fentartasaim vannak. Nagyon felek a dologtol, nem tudok aludni csak azon tudok gondolkodni, hogy mennyire fog bejonni nekem. Ha van tapasztalatotok az orszaggal esetleg Hagaval es az emberekkel kapcsolatban, akkor legyszi irjatok le.

Koszi


2012. dec. 6. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért, de ha nem akarsz, meg fenntartásaid vannak, akkor miért költözöl? Még gyerek vagy, és a szüleid költöznek, és velük kell menned? Amúgy a hollandok alapvetően barátságos nyitott emberek, amennyire én tudom.
2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy azt kerdezed, hogy gyerek vagyok-e. Bar visszaolvasva a kerdesemet, tenyleg elegge infantilisnak hangzik.

Nos, nem nekem van 3 kisgyerekem, es a ferjem kap (ugy nez ki) egy jo allast az EUROJUST-nal, es mi nyilvan mennenk vele, mert en a kicsi gyerekek miatt most nem dolgozom.

Viszont tenyleg parazok. Remelem kedves hely lesz es szerencsevel jarunk.

2012. dec. 6. 13:26
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát figyelj, ha a férjed kap egy jó munkát, akkor alapvető anyagi gondjaitok nem lesznek, a gyerekek és a férjed miatt meg megértem, hogy igazából nincs választásod. Ne aggódj, minden rendben lesz, bár előfordulhat hogy hosszútávon lesznek olyan helyi sajátosságok, amik idegesítővé válnak, de ez bárhol előfordulhat.
2012. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Spanyolországban az összes balhét, részeg holland fiatalok csinálták.

Pl. a strandon kaviccsal dobálták a napozó, vagy fürdőző lányokat.


Jártam Hágában is néhány éve.

Sajnos csupa rossz tapasztalatom van.

A járdáról rálőtt valaki az autóbuszunkra.

Nem akarok általánosítani, de nem csípem a hollandokat.

Sok az idióta és a kábítószeres.


Viszont a virágkiállítás csodaszép volt.

2012. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ajaj....
2012. dec. 7. 07:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig is tanulj nyelvet. Mert nyelvtudás nélkül nem fogod magadat jól érezni ez biztos, egy burokba be leszel zárva.
2012. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Elvileg teljesen más világ. Nyitottak az emberek, nyugisak, barátságosak. Nincs akkora szegénység, ráadásul hangulatos hely. Azonban vigyázni kell, de azt Magyarországon is. Ha óvatos vagy, nem lesz baj. (Hágában sem az ottani nyócker másolatba kell beköltözni)

A fiatalok mindenhol hülyék, drogos meg szintén mindenhol van. Attól még, hogy Hollandiáról elhíresült, nem kell őket így elítélni, mint a hely, aminek minden sarkán ott a drog.

2012. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi is voltunk már többfelé, de a holland fiatalok mindenütt KIRÍVÓAN állatok módjára viselkedtek!!

Amszterdam nagyon szép, de miután pl. Hágában nagyon rossz a közbiztonság, ezért ezentúl elkerülöm Hollandiát nagy ívben.

2012. dec. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva gyakorlatilag mindenkinek valamilyen negativ tapasztalata van az orszaggal vagy a hollandokkal. En meg a huvos, nedves idojarastol is tartok... Szep kilatasok! De azert gondolom megsem egy Albania a hely.

Ha van Hollandiaban elo magyar ezen az oldalon, akkor az o velemenyere is kivancsi vagyok, meg ugy altalaban mindenkinek a tapasztalatara.

2012. dec. 10. 10:30
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos lehetsz, hogy nem egy Albánia, olyan szép idő Hollandiában szinte soha nincs, mint Albániában:)
2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!