Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a londoni élet?

Milyen a londoni élet?

Figyelt kérdés

Ha például letelepednék ott (persze felnőtt koromban, mert most még nem értem el az időt), milyen lehetőségeim lennének? Például mi van a szórakozással? Mozi, színház, klubok? Az ilyenek az itthoni dolgokhoz képest mennyire drágák? De nem csak a szórakozásról van szó, csak az ottani körülményekről.:) Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L


2012. dec. 6. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A szórakozás drága. Nagyon. Egy klubba a belépő 20 font és akkor még nem ittál semmit. A mozi nem vészes, kb. 10 font egy jegy. Színház az drága, a népszerű darabokra akciósan is cca. 30 font-tól indulnak a jegyek. A város drága, de itteni fizetéssel meg lehet élni. Minimálbérből idekinn sem lehet jól élni. Szakmával és jó nyelvtudással jobban meg lehet élni, mint otthon. Ha sokat szórakozol idekinn, akkor sok pénzed el fog menni, ugyanis a lakhatás után a legdrágábbak a szolgáltatások és a szórakozás.
2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága, de cserébe a világ legmenőbb városában lakhatsz.
2012. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden nagyon drága, viszont ha ott szeretnél élni, akkor a munkalehetőség is jobb, jobbak a fizetések. Én egyszerűen imádtam, de egyedül nehogy ki menj...úgy nagyon rossz lenne...de ha barátaiddal vagy akkor szerintem a világ legjobb városa. <3
2012. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van egy rendes munkát, amivel nem csak a minimumbéren tengődsz, netán még egy párod is van, aki szintén dolgozik, akkor egyáltalán nem drága a lakhatás. Mozi, színház és klubok tényleg nagyon drágák, de ugyanakkor rengeteg ingyenes program is van, főleg nyáron.
2012. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!