Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnám reklámozni a...

Hogyan tudnám reklámozni a szüleim panzióját erdélyben, vagy csoportokat összetoborozni?

Figyelt kérdés
Háromszéken van panziójuk a szüleimnek. Mindenfele ohajt képesek teljesiteni aminnzire tudják,kérésre akár disznovágást,szánkózást,kirándulast,zenés estet és sok mást is.Szeretném kicsit reklámozni és ajánlani hogy csinaljam valakinek valami ötlete?Weboldal is van de az bizonytalan.Várom a tanácsokat előre is kösz.
2009. aug. 21. 13:01
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mennyi ideje csinálják, de lehet majd idővel beindul. Van ismerősöm aki iwiw-en csinált egy adatlapot magának a panzióra és ismerősökön keresztül terjedt a híre. Ha sokan elfogadják akkor az is egy lehetőség. Meg persze újságba, interneten.
2009. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a vatera.hu szerintem alkalmas az ilyen hirdetésre:) Én az idei nyaralásomat is ott találtam. Szerintem érdemes megnézni.
2009. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kosz a segitsegeket
2009. aug. 25. 20:51
 4/4 anonim válasza:
Próbáld meg a székelyszállás.hu-n
2010. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!