Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki az easyjet-...

Utazott már valaki az easyjet-tel? Ha igen mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Repülővel szeretnék utazni, de nem tudom melyik légitársaság megbízható. ( fapados járattal mindenképpen )

2012. dec. 15. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindegyik megbízható, utazz azzal, amelyik éppen a legolcsóbb. Nagy különbség nincs köztük.
2012. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam már easyet-el, wizzair-rel, raynair-rel is. Mindegyik elfogadható ha olcsó a repülőjegy, Én mindig az árakat nézem. Amelyik a legolcsóbb azzal repülök. A célnak mind megfelel,
2012. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az easyjet a legnormálisabb fapados, éppen ezért sokszor drágább, mint a ryanair vagy a wizzair.
2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Én easy-vel még nem utaztam, de jókat hallottam róla.

Wizzair-rel és ryanairrel utaztam már, ryanairrel soha többet. Sosem indulnak időben, nem valami kedvesek az utaskísérők....

A Wizzair-rel csak jó tapasztalataim vannak.

2012. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"ryanairrel soha többet. Sosem indulnak időben"


Ez marhaság!

2012. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. :) mi alapján sikerült ezt a velős megállapítást adni, hogy ryanair sosem indul időben? :) Az egyik legpontosabb cég európában, legalábbis ezt hirdeti magáról :) nem nagyon szoktak késni, de néha persze előfordul, pláne vis major esetén! De olyankor bármely más cég is késik, pl erős havazás, köd stb esetén! Én is azt szoktam választani, ami elvisz a célhelyre és a legolcsóbb, volt már easy, ryan, wizz is. Mindegyik ugyanúgy megbízható.
2012. dec. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Én csak akkor utazom a ryanairr-el, ha jóval olcsóbb, mint a Wizzair. Legpontosabbak? Persze, landolni szinte mindig időben sikerül nekik, de én akárhányszor mentem velük, soha nem indultak el időben. Legalább 20 perces késésben voltunk, minden alkalommal. A repülési időre jóval többet hagynak, így simán behozzák a késést érkezésre...így könnyű pontosnak lenni.

A másik problémám velük az utaskísérők. Nem hajlandóak magyarul beszélni. Elnézik, hogy kézzel lábba magyaráz az angolul alig tudó utas, holott magyarul is mondhatná... mert mindig van valami helyzet, ahol már végképp nem boldogul az utassal, és kénytelen magyarra váltani.

Ráadásul náluk még sosem halottam, hogy magyarul is elhangzott volna a felszállás előtti "biztonsági" tájékoztatás.

2012. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Magyar indulásnál elhangzik magyarul is a biztonsági demo. Ez valami nagy marhaság, hogy nem tudnak magyarul. Az utasokból élnek, hogyne beszélnének magyarul. Nem feltétlen mindenki, ha épp úgy jön ki, de budapesti bázisú gépen szinte csak magyarok szoktak dolgozni és igenis magyarul beszélnek. Neked volt egy rossz tapasztalatod, ez alapján ne általánosíts. Gondolom nem 20-30-40 eset alapján írtad amit írtál.


Az meg hogy késnek egyszerűen nem igaz. Lehet, hogy kicsit később indulnak, és? Az esetek döntő többségében ott van amikor kell és ez a pontosság. Ő dolguk mikor indulnak (nem csak rajtuk múlik!!) az a lényeg, hogy időben ott legyenek. Lazán van csinálva a menetrend, igen, így legalább pontosan ott tudnak lenni. Nem értem mi ezzal a bajod.

2012. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy nem tudnak... igen is tudnak, csak nem beszélik. Idáig 8 alkalommal utaztam velük, mindig ugyan az volt minden... és Bp.-ről szállt fel a gép, és nem volt magyar nyelvű tájékoztató idáig egyszer sem, mikor én velük utaztam.
2012. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2012. dec. 16. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!