Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki az easyjet-...

Utazott már valaki az easyjet-tel? Ha igen mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Repülővel szeretnék utazni, de nem tudom melyik légitársaság megbízható. ( fapados járattal mindenképpen )

2012. dec. 15. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"és nem volt magyar nyelvű tájékoztató idáig egyszer sem"


Még ha így is lenne, azért mutogatnak el mindent, hogy a leghülyébb utas is megértse. Persze biztosan van olyan is, aki 8 út után sem tudja biztonsági tájékoztató nélkül bekapcsolni a biztonsági övet, de az meg nem a légitársaság hibája.

2012. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És csodálkoznak, miért megy mindenki innen külföldre, hát ezért...


Leírom a tapasztalataimat a Ryanairel, és mindenki szerint marhaság... ráadásul engem titulál hülyének az, aki nem tudja értelmes elolvasni, és felfogni amit írok...


Nekem nem okoz problémát, sem 1, sőt 20 utazás után sem, ha nem mondják el magyarul a tájékoztatást, mert anyanyelvi szinten beszélem az angolt. Az persze eszébe se jut a kedves hozzászólónak, hogy van, aki esetleg életében akkor ül először repülőn, és nincs ezekkel tisztában... másrészt a szabály az szabály. De könnyebb mást hülyének mondani, igaz?

2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz rajta, hogy hülyének néznek ha azt állítod magadról, hogy anyanyelvi szinten beszélsz angolul, de azért nem utazol a Ryanair-rel, mert a biztonsági tájékoztató angolul hangzik el, illetve a személyzet angolul beszél.
2012. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy ezért nem utazom velük...

Azt írtam azért, mert amikor én utaztam velük, még soha nem indultak időben, és mert nem kedvesek az utaskísérők....

Egy másik hozzászólásban írtam le még azt, hogy ráadásul nem is beszélnek magyarul, holott tudnak.

Egy bácsinak lötyögött az ülése, kézzel -lábbal magyarázta volna, mi baja, de nem tudott angolul, és az utaskísérő csak angolul szólt hozzá. A férjem segített végül a bácsinak... aztán pár perc múlva, mikor a vásárolni valót hozták, és egy másik utas nem tudta elmondani mit akar, rögtön megtudott szólalni az utaskísérő magyarul...

Egyik alkalommal több, mint egy órás késéssel indultak Pestről, és kérdezgették az utasok, mi történt. Semmi válasz nem volt, amíg meg nem kérdeztük angolul... ez a bajom velük.

2012. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!