Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen üzletekben...

Angliában milyen üzletekben fogadják el az €urot?

Figyelt kérdés
Gondolnék itt elektronikai,élelmiszer,ruha,duty free és minden féle üzletre.Barkácsüzlet is érdekel! :)

2012. dec. 29. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Pénzváltókban! Ott az €-ért kapsz angol fontot, ami a hivatalos fizetőeszköz Angliában.
2012. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is elfogadják, de borzasztó árfolyamon számolják át. Jobban jársz ha átváltod egy pénzváltóban.
2012. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 The Vault Dweller ***** válasza:
100%

Pénzváltó! Ne próbálj meg euróval vásárolni itt, nem érdemes, a bolt bűn rossz árfolyamon számol. Inkább érdemes előre pénzt váltani.


Azt viszont tudom, hogy a Csalagútnál van duty free shop, és mindkét pénznemben jó árak vannak. Ha beljebb merészkedsz az országba, akkor viszont mindenképp válts!

2012. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én repülővel megyek és nem tudom hogy átszállunk valahol ,ha igen akkor lehet hogy csak oda viszek egy kicsit mert lehetséges hogy Amszterdamban vag Frankfurtban lesz átszállás. És az eurót itthon is át lehet váltani egyenesen fontba?
2013. jan. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!