Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval az óceánpart szállás...

Autóval az óceánpart szállás nélkül?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk leautózni a francia óceánpartra, és úgy döntöttünk, tennénk egy kisebb Európai körutat. Szállásra nemigen szeretnénk költeni, az autó még tán alkalmas is lenne az alvásra. Tán még kajára is lenne jó megoldás (a kemping gázégő hány fokot bír ki?) de a mosdásra az istennek sem tudunk semmit sem kitalálni. Hogyan lehet egy állandóan úton lévő párnak a higiéniai szükségleteit megoldani? mosdás/borotválkozás etc...


Előre is köszi!



2013. jan. 2. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kempingekbe belógás, helykeresés ürügyén,kis hátizsákkal mintha gyalogos turisták lennétek. Befelé az út így megoldva. Kifele meg a kutya se figyeli ki sétálgat kifele... de ugye nem Kispolszkival akartok menni? :D
2013. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is valami hasonlóra gondoltam, csak kellene vlmi "B" terv, ha esetleg nem akarnának sehogyse beengedni.


Nem polskival megyünk, de Fiattal :) :) :). Viszonylag tágas a csomagtere, de szó ami szó, nem egy kombi :D Majd kiderül tavasszal tudunk-e benne aludni :D

2013. jan. 2. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutakon egy euróért lehet tusolni. Nem mindegyiken, de rá lehet keresni, hogy hol.
2013. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy kell bemenni, hogy turistának látszódjatok (hátizsák.. tehát nem vállon a törülköző kézben meg a tudfürdő és strandpapucsban...)Kis érdeklődést kell mutatni a recepción...
2013. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahol sok a kamionos, ott lehet tusolni... (nem mintha annyira szoktak volna..)

Nagyobb parkolókban, benzinkutakon, repülőterek környéke, kikötők...

2013. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uhh köszi a válaszokat!! :)
2013. jan. 2. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:

"szeretnénk leautózni a francia óceánpartra"


Ez konkrétan melyik "óceán" lenne???

2013. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon az Atlanti-óceán. Miért? Melyikre gondoltál?
2013. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen Atlanti. Azért írtam, hogy francia óceánpart, mert spanyolban is van, meg portugálban is. Ettől függetlenül lehet máshol is francia anyanyelvű terület (vagy Franciaország közigazgatása alá tartozó gyarmat) az óceánok partjain a világban, de remélem nem tanítottak hülyeséget földrajzból és Franciaország csak egy van :) :).
2013. jan. 3. 02:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként Európa rovatban vagyok :)
2013. jan. 3. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!