Kezdőoldal » Utazás » Európa » A horvát vagy a bolgár tengerp...

A horvát vagy a bolgár tengerpart a jobb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem a bolgár jött be (Napospart). A horvát köves.
2009. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bulgár tengerpart nagyrészt homokos talajú (pl. Neszebar). És valamivel olcsóbb is. Gyönyörű a táj, a Fekete-tenger és ott az a pazar ékszerdoboz, a műemlék halászfalu.
2009. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország felkapott hely, ezért drága, sok a rossz, elpukkant szállás, drága pénzért. A part nagy része köves, pl. Zadarnál.
2009. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Igazat írtak előttem, de mi mégis az Adriát kedveljük jobban.

-tisztább a víz + minden

-közelebb van

-jobban beszélnek nyelveket, európaibbak, stb.

-nincs annyi medúza, stb.

2010. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó régen jártam a bolgár tengerparton (Neszebar, Burgas, Szozopol). Akkor meglehetősen fapados volt, de nagyon tiszta, homokos strandok voltak. Napernyő csak pénzért, mint minden más. Vittünk lepedőt, arra feküdtünk rá, esernyő megtette napernyő helyett. És olcsó volt, a Fekete-tenger gyönyörű.

[link]

2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Horvátország. Van homokosabb és kavicsosabb partja is. Menjetek el Görögországba inkább mert csak picit drágább de ott legalább le lehet látni a tenger aljára és sokkal szebb mint Görögország.
2010. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Görögország helyett Horvátországot akartam az utolsó mondatban!
2010. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett tavaly Horvátország. Minden nagyon drága, a szállás is, csak éppen rozsdás víz jött a csapból, le volt szakadva a heverő és a tisztaság, háááát. Aki meg tudja fizetni a luxus szállásokat, annak jó.
2010. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!