Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlana nekem valaki egy...

Ajánlana nekem valaki egy olcsó szállást Párizsban?

Figyelt kérdés
Egy olcsó szállodát vagy ifjúsági szállót keresnék lényeg, hogy a lehető legolcsóbb legyen, és a főbb látnivalók (gondolok én ezekre: Eiffel-torony, Notre-Dame, Louvre) elérhető közelségbe legyenek busszal/metróval.

2013. jan. 5. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb ez: [link]

Ez gyakorlatilag ingyen van, helyiek kínálnak ingyenes szállásokat, szerencsés esetben még akár körbe is vezethetnek Párizsban. Mondjuk én még nem próbáltam, csak tervbe van véve, úgyhogy nem tudom mennyire megbízható, de sok jó tapasztalatot olvastam már erről.

2013. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt voltunk kétszer is:

Hotel Andre Gill

A pigalle metró megállótól egy perc sétára,nagyon jó helyen.

Nem volt drága,és a reggeli is az árban volt.

Nem nagy szobák,de tiszták,kényelmesek,télen is jól fűtenek,abszolút normális,zuhanyzós fürdőszobával,mindennap takarítottak

2013. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennek a Hotel Andre Gillnek van egy hivatalos honlapja, ahol megtalálom pontosan leírva, hogy mi mennyibe kerül?
2013. jan. 6. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a hostelworld.com oldalon foglaltunk
2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!