Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vegyek jegyet, ha szeretné...

Hol vegyek jegyet, ha szeretnék néhány napos Londonban tartózkodásom alatt színházba menni?

Figyelt kérdés

Már itthonról is tudok venni, vagy kint lehet venni előadás előtti napokban?

Aki már volt azért Londonban, hogy színházba menjen, segítsen!

Esetleg azt is, mit nézzek meg. Én is zenés darabra gondoltam. És mennyi a jegy ára kb, mire számítsak?


2013. jan. 6. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


google a barátod. KIválaszotd melyik tetszik, onnan meg egyértelmű.

2013. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olcsóbban megúszod, ha helyben veszed. Leicester Square-nél vannak last minute jegyek. Ha zenés darabra vagy kíváncsi, akkor könnyű dolgod van. Azokra szinte mindig van jegy.

A jegyek ára a néhány fonttól a néhány 10 fontig /per fő terjed... A zenés darabok egyébként drágábbak.


Egyébként Londonban már rengetegszer jártam, színházban viszont még nem voltam, pedig szeretnék. Csak én finnyásabb vagyok és inkább prózát néznék, lehetőleg valamelyik kedvencemmel, de valahogy sosem akkor játszanak a színpadon, ha ott vagyok. :( Egyszer majdnem beültem egy Rowan Atkinsonos előadásra, de sajnos mégsem. :( Illetve egy másik alkalommal meg 1-2 óra leforgása alatt elhalászták az orrom elől az összes - kifizethető - jegyet. Mondjuk aki játszott benne, brit körökben nagyon népszerű hölgy, szóval nem jött össze ez sem. Bár írtam a színháznak és azt mondták, hogy előadás előtt érdemes próbálkozni, mert a visszamondott jegyeket értékesítik, illetve szokott lenni "állójegy" is némely helyeken...


Mindent összefoglalva, ha zenés darabot akarsz látni, akkor legjobb a helyszínen, aznap, előadás kezdése előtt nem sokkal megvenni a jegyet a Leicester Square-nél. :)


És hogy mit nézzél meg? Hát csak tudod, mi érdekel? :) (Személy szerint én megnézném a We will rock you-t, ez az egyedüli zenés darab, amire majd egyszer én is el szeretnék menni, de előbb mindenképpen egy prózai darabbal szeretném a londoni színházszüzességemet elbúcsúztatni. :)

2013. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, pont ez volt a gondom, hogy én itthon is sorbanállok jegyért, nem akartam neten venni.

Viszont megnéztem (köszönöm a linket az elsőnek), és alig van szabad hely, amikor ott leszek. Az Operaház fantomját néztem, 70 fontos jegyárakat találtam, de bármilyen zenés darab érdekel, szerintem ott minden darab csodálatos és hatalmas élmény lehet. Remélem, hogy ottlétemkor kapok jegyet, ha nem, akkor legközelebb muszáj lesz neten rendelni.

2013. jan. 7. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogsz kapni jegyet valami zenés darabra. Akár pont arra, amire kifejezetten szeretnél elmenni... :) Bárhogy is, egy próbát megér. A tér közepén van egy kis bódé, el sem lehet téveszteni. De vannak árusok, akik le-leszólítják az embert... Érdemes a Leicester Square-nél téblábolni. :)
2013. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként ez a kedvenc oldalam: [link]


Itt azt is le tudod csekkolni, hogy milyen hírességek játszanak éppen és melyik előadásban. És persze sok infóval szolgálnak a londoni színházakat illetően. Ez esetleg tájékozódni segít - milyen darabra is lenne érdemes... :)

2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!