Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt valaki tavaly szeptemberb...

Volt valaki tavaly szeptemberben Sartiban?

Figyelt kérdés

az időjárás miatt érdekelne!

sajnos mégis úgy alakult hogy faragnom kell a költségeken,ezért döntöttem,és utószezonba megyek.

de!

nem tudok dönteni,az irodánál az egyik indulás szep.10 lenne, a másik pedig szep.17.

ha az elsővel mennék,az jól a hónap közepe,a másodikkal belenyúlnék már a végébe.

akkor még jó idő lenne?csak mert a 2. úttal 12ezret spórolhatnék...

de nem szeretnék úgy menni hogy végig rossz idő lesz,vagy akár csak felén is!


2013. jan. 12. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szeptemberben mar be tud jonni rossz ido is. Persze a tenger meg meleg, de mar nem az igazi. Egyik ismerosom volt kint egyik evben szeptember legelejen akkor nagyon jo idejuk volt meg. Minel kesobb mesz annal valoszinubb hogy nem lesz olyan ido es ezert egyre olcsobb is, mert nem mennek mar annyian es nincs kinek eladni az utakat/szallasokat.
2013. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en 2x voltam ott, mind a 2x juliusban, akkor pi..a rohaszto meleg volt. Ha teheted menj minel elobb.
2013. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,sejtem hogy minél később megyek,annál hűvösebb.

de mivel még nem nyaraltam a tenger mellett,főleg nem görögöknél,azért nem tudom hogy ott milyen gyorsasággal hűl le a levegő.

gondolom akkor még nappal simán van a 30fok nem?

de ha tehetem,inkább mégiscsak megpróbálom úgy összehozni a dolgokat,hogy korábban mehessek.

2013. jan. 12. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor maz tuti ido nincs.

Azert annyira nincs delen, hogy biztosan nyari ido fogadjon szeptemberben. Az utobbi evekben kitolodott a nyar egeszen szeptember vegeig, de erre nem lehet alapozni.

Ha szeptember elejen el tudsz menni, akkor valaszd azt. Ott szokott lenni egy nagy ugras ar szempontjabo, de meg valoszinu, hogy jo ido lesz.

2013. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tavaly szeptemberben voltunk, és elég meleg volt.


nem értem meg, h aki nem akkor volt, az minek találgat.


tökéletes idő volt. persze jósolni nem lehet, júliusban is lehet hideg, meg októberben is lehet meleg.


egyébként szept. eleje/közepe még nem utószezon, nekünk tavaly 45 volt 1 főre az út, pedig elő és utószezonban (ami április és október) 20-22 ezerért el lehet menni. na ez az igazán kockázatos!

2013. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!