Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos vagy Kefalónia?...

Rurrika kérdése:

Zakynthos vagy Kefalónia? Szerintetek melyik a jobb hely? Hova érdemesebb nyaralni menni? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem éppen nyaralós most a hangulat, főleg ha kinézek az ablakon... :)


Kétszer jártam Zakynthoson, egyszer egy hétre, másikszor 11 napra. Mindkétszer baromi jól éreztem magam, a legjobban az összes görög sziget közül, ahol jártam (Kos, Korfu, Rodosz, Kréta). Nincs túl sok történelmi látnivaló, de nincs nagy zsúfoltság sem, szerencsére. Rengeteg kicsi eldugott homokos partú öböl van, szuper dolog mocival egy szál pólóban és fürdőgatyában körbejárni a szigetet, és ott megállni fürödni, ahol az embernek éppen kedve támad... Nekem ez a fajta kikapcsolódás nagyon bejött.


Kefalóniáról nem sokat tudok, habár oda is tervezem hogy elmegyek.

2013. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szuper dolog mocival egy szál pólóban és fürdőgatyában körbejárni a szigetet"

ezt én is csak alátámasztani tudom, én is ugyanígy csináltam Korfun...:)


A kérdésre válaszolva én talán Kefalóniát választanám. Ugyan itt én én sem voltam, de talán pont ezért, mert kevésbé ismert, mint a többi görög sziget, legalábbis a magyarok körében.

2013. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zakynthost én is teljes mértékben csak ajánlani tudom. Ha oda mész tuti nem fogod megbánni. Kefalónián még nem voltam :)
2013. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Zakynthost nagyon ajánlom, ha nem az 'reggel felkelős és lemegyek a strandra' típusú ember vagy. Csak úgy érdemes menni, ha az ember bérel egy járművet és bejárja a szigetet, mivel rengetek olyan strand van, amit az ember az életben nem felejt el.


Kefalónia nagyobb, nehezebb bejárni, ott is szép strandok vannak. Itt még nem voltam, de idén lehet ide megyünk el.

2013. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!