Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor érné meg jobban Görögbe...

Mikor érné meg jobban Görögbe és melyik részén nyaralni Tavasszal, Nyáron vagy Ősz elején? Nyilván Nyáron a drágább mert fő szezon van.

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Tavaly szept 10-től 17-ig nem a legjobb időt fogtuk ki. 3 nap elég borús volt, ebből 2 napig szakadt az eső megállás nélkül. (Halkidiki-félsziget)Sajnos jó idő esetén sem vitt az idegenvezető sehova, jól válaszd ki az utazási irodát!
2013. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azon a félszigeten voltam csak egy héttel később, és egy felhő sem volt. Bár ez szerencse kérdése is. Bár 2011-nem október 2-án jöttem haza és végig jó idő volt. Az idegenvezető meg oda visz ahová befizetsz :)

Amúgy az ősz mindenképpen jobb mint a tavasz, melegebb van és a tenger is jobb. A nyár a legmelegebb az igaz, de a legdrágább is.

2013. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egy megbízhatatlan, lusta, fiatal tapasztalatlan lány volt az idegenvezetö, mindenhová befizettünk, majd minden reggel lemondta az aznapi programot :) az összes fakultativ programokra szánt pénzt hazahoztuk, mivel már mindent megvettünk, ami megtetszett v amire szükségünk volt.
2013. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!