Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba, Svájcba,...

Németországba, Svájcba, Angliába, vagy Kínában kedvesebbek az emberek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:36
 1/7 anonim válasza:
100%
svájc
2013. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem KínáBAN, mert az első háromban még nincsenek ott az emberek, csak oda tartanak.
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
abszolút Svájc, ott van a legkevesebb probléma, magas az életszínvonal, még pártatlan nemzet is, tehát nagyobb a hapiness... :)
2013. jan. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom de hogy nem a németek az biztos.
2013. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Svájcba nehéz letelepedni, mert nem Eu tag, Németeknél könnyű nagyon és nagyon jó eleve de rengeteg a török meg egyéb de azok csak ilyen alja munkára vannak ott.Angliában rengeteg a néger,indiai és a volt gyarmatokról érkezők ezért szerintem nagyon szar! Kínába meg elvileg mivel kerekszemű vagy kinyalják a segge*, de ez nem biztos!(kínai)
2013. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nehéz ezt megmondani. Mi is szeretjük azt mondani h szeretjük a külföldieket, de erről szó sincs! Inkább a pénzüket! Lásd novák előd. Hülye egy ország ez.
2013. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem Nagy-Britanniában
2013. jan. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!