Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha megismerkednék egy fiúval...

Ha megismerkednék egy fiúval Angliában, lassabban, óvatosabban engedjem közel magamhoz, mint itthon?

Figyelt kérdés
Nyáron költözök Angliába (Londonba). 21 éves lány vagyok, teljesen egyedül leszek kinn. Mivel még fiatal vagyok, ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, ha ne tán udvarolna egy fiú, és szimpatikusnak találnám, szívesen megismerném, de ugye mivel külföldön leszek teljesen egyedül, így csak magamra számíthatok, és mivel úgy is tudni fogják hogy bevándorló vagyok. Ilyen ismerkedési szempontból járjak inkább sokkal "nyitottabb szemmel"? Mivel ugye a mai világban örömmel szeretik átverni, kihasználni és becsapni az embereket...

2013. febr. 4. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy GPS szerint nem itthon hanem Londonban leszel, nem fogsz megváltozni. Ismerkedés szempontjából csak annyira fognak tudni átverni, kihasználni stb., mint idehaza.
2013. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyet tanácsolok. Arab típusú férfiakat kerüld! Meg úgy általában azokat, akinek a vallása muzulmán. Mert ők akár Nyugaton vannak, csak cselédet keresnek. Nemrég volt egy cikk az újságban, hogy egy férfi Londonban kutya pórázzal a nyakán ment bevásárolni a feleségével, azaz a feleségére kutyaként tekintett. A másik amire figyelni kell, a magyarok. És ez nem vicc. Egyik barátommal megtörtént, hogy megismerkedett egy magyar lánnyal Birmingham-ben, egy idő után össze is költöztek, és amint ez megtörtént, a csaj elvesztette az állását! (Ami útolag kiderült, nem is volt neki.) Addig lakott ingyen a barátomnál, amíg teljesen ki nem használta anyagilag. Szóval figyelni kell, hogy kivel jön össze az ember.
2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleinte jobb óvatosabbnak lenni. Ahogy az előző is említette az ingyenélő/élősködőkkel is vigyázni kell. Az egyik ismerősömet is így húzta le egy magyar csaj, kb 1 évig lakott nála ingyen, aztán egyik napról a másikra eltűnt egy csomó készpénzzel, meg egyéb értékekkel. Persze a srác is hülye volt, hogy hagytam magát kihasználni.

Viszont nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a külföldi ismerkedésről...

2013. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Utolsó, mesélnél a tapasztalataidról?

2013. febr. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!