Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbüntettek Hollandiában a...

Megbüntettek Hollandiában a vonaton mert elkavartam a jegyem de nem kaptam még csekket hogy fizessek, ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elkérte a kalauz a személyit meg megkérdezte a címet, bár szegény nem nagyon vágta hol is lakok. Nem nagyon sikerült közös nyelvet találnunk amin beszélni tudnánk egymással.Kifizetném én talán 30 valahány euró + a vonatjegy ára amit fizetnem kell de így elég nehéz lesz.

Különösebben nincs kedvem utánajárni, csak ezért nem költök egy vaqyont hogy kiutazzak és megérdeklődjem. De igazábol másik ország, lehet nekem ebből bajom (a kaller azt hajtogatta hogy lecsuknak ha megint az országban járok vagy valami ilyesmit de lehet csak be akarta paráztatni a hülye turistát)? Vagy hogy tudnám én ezt ithonrol elintézni és kifizetni ha nem kaptam semmit? Tuti az a hülye posta kavarta el de ők nem tudnak semmit ott már jártam.



2013. febr. 13. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Lecsukni nem fognak.

Szerintem kifizetted. Kifizetted a jegyet, + a 30 valahány Eurós büntit.

2013. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint mikor? Ha kimegyek és megtalálnak ez miatt?
2013. febr. 13. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Írsz az NSnek egy emailt, amiben leírod a problémát es küldenek egy csekket
2013. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!