Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Szerbiába...

Magyarországról Szerbiába érdemes átköltözni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 15:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
26%
Igen. Mi 6 éve Szerbiába költöztünk. Sokkal kedvesebbek az emberek, segítenek szerbül tanulni, és a közbiztonság is sokkal jobb, az ember nem fél éjjel egyedül hazamenni. Hajléktalanok sincsenek, ellenben Magyarország hajléktalanok tekintetében Európa-szerte ''hires''
2013. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
64%
Szerintem inkább ne gyere ide Vajdaságba, Délvidékre. Mivel itt a magyarokat nem igen szeretik, de ha nagyon akarsz, akkor maximum Zentára, Magyarkanizsára, Adára... illetve nézz utána, hol van még sok magyar.... lejjebb már több a szerb... de a Wikipédia segít. Mindenesetre én azt tanácsolom inkább maradj ott. Én pl. meg azon filózok, hogy innen átköltözzek Magyarországra.... rossz olvasni, hogy van magyar, aki meg ide akar jönni.... :/
2013. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

utsó,pont szr tippeket adtál,a városok haldoklanak mint pl magyarkanisa,nagy szar , szabadka még ér valamit

meg előzőknek csak annyit,hogy ne nagyon pofázzanak hogy igy megy ugy a szerbek,amikor minket a vajdaságiakat sem szeretik mo-n szóval ;) én szeretem a szerbeket , nincs velük gondom,ha nem vagy kretén aakkor ők sem,. ennyi. kussoljon aki még életében nem volt itt. egyébként még állt a szovjetúnió addig magyarország volt egy nagy szar :DDDDDD szerbiában meg lehet élni,mi laza 550 euróból megélünk 4en . mindenünk megvan,ruha kaja iskoláztatás stb. rokonaink vannak magyarban , ők sem élnek különösebben,sokat vagyok magyarban,majdnem minden ugyan az .. nemtudom mit játszátok az eszetek amikor mg nem voltatok itt, és ugy próbáljátok összehasonlítani a kettőt.

2015. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!