Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban Saoulu-ban...

Spanyolországban Saoulu-ban mit lehet csinálni? Szép hely az?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ott, de a google a barátod, biztos sok információt (szórakozás..) és képet találsz. Egyébként szomorú lenne, ha unatkoznátok Spanyolországban..tessék feltalálni magatokat, még ha a legeldugottabb faluról van is szó.
2008. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tade ***** válasza:
100%
SZia! En 5 eve voltam Saoulu-ba (bar en ugy tudom, hogy Salou-nak hivjak na mindegy.) Ez egy nagy varos, egy rohadt nagy setalouttal, tele barokkal, diszkokkal,uzletekkel szoval elegge pezseg az elet.( bar lehet azota valtozott egy kicsit) Unatkozni biztosan nem fogtok. Mi mondjuk 1 km-re a varostol voltunk elszalasolva egy szalodaban (Calafont) csodalatos tengerparttal. En nagyon jol ereztem magam, bar sokmindenre nem emlekszem. DE garantalni tudom, hogy sem nappal sem ejszaka nem fogtok unatkozni.
2008. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tade ***** válasza:

szia en vagyok a 2. hozaszolo....mit itt voltunk :)

[link]

2008. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tade ***** válasza:

ES ITT VAN MEG EGY OLDAL [link]


nekem nagyon tetszett mint hotel, es 100 m-re volt a part is szoval ajanlani tudom

2008. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom ezt így hívják Salou ,de persze tévedhetek is. Minden esetre ha erre a helyre gondolsz,akkor erről tudok mesélni.Spanyolország nagyon szép hely. Az emberek kedvesek,vidámak és segítőkészek. Saoulu rengeteget lehet sétálni a hosszú gyönyörű tengerparton.Esténként megnézheted a naplementét hallgathatod a tenger morajlását. Mikor megnézed a tengert hatalmas és óriásnak tűnik. Napozni fürdőzni lehet a parton. Közelben van vízi vidámpark ami után fantasztikus élménnyel gazdagodsz. Sok magyar jár oda össze lehet velük futni. Nászútnak első osztályú hely.
2010. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!