Kezdőoldal » Utazás » Európa » Általános utazási feltételekér...

Általános utazási feltételekért miért kell fizetni (Ryanair)?

Figyelt kérdés
Az extrákhoz adja hozzá és plusz 4700 Ft-ot számol fel,pedig én nem választottam semmi ilyet. Mit lehet tenni?
2013. márc. 26. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz, nekem sosem adott még hozzá semmit, amit nem kértem.

Nem a biztosítást választottad ki véletlenül, ott nem az országot kell kiválasztani, hanem valami olyan szöveget, hogy "Nem kérek biztosítást".

2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valamit rosszul csinálsz. te biztosítással kevered össze, ott nem kell országot megadni, hanem azt, hogy "nem kérek biztosítást!" és akkor nem számol fel semmit!
2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van,nem vettem észre a biztosításnál,hogy olyan is van,hogy nem kérek! Köszönöm:)
2013. márc. 26. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaja, ez a biztosítás "fedőneve" :-)


Nem olvastad figyelmesen foglalás közben, hogy mit is választasz ki. Öreg hiba. Ryanairnél az utolsó betűig érdemes utánaolvasni, hogy mit pipálsz be, amikor pl. "elfogadom ezt és ezt... jelölje be ha egyetért..." típusú dolgok vannak, illetve minden egyebet is figyelmesen, mert oda volt írva, hogy biztosításról van szó, nem pedig azt kérdezték, hogy melyik országban laksz.

Nem hibáztatni akarlak, ne érts félre! Csak segíteni, mert nem te vagy az első aki ebbe belefutott. Nagyon sokakat megtévesztett már ez.

2013. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,elég sok dolgot felajánlanak,miközben veszem a jegyet,de most átolvastam figyelmesen és így végre elfogadható ára lett a jegynek.Remélem a reptéren sem ér meglepetés,hogy még valamit be kell fizetni...
2013. márc. 27. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha viszed az otthon kinyomtatott Beszállókártyát és betartod a méret korlátokat akkor nem érhet meglepetés. Ha nem így teszel akkor reptéren is kell még fizetni.
2013. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!