Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet -e svájcban szerződéssel...

Lehet -e svájcban szerződéssel több mint 11 honapot tartozkodni?

Figyelt kérdés
Tavaly dolgoztam mar svajcban három honapot majd a probaido után sajnos haza kellet jönnöm. most juniustol kaptam egy ujabb ajánlatot. Sajnos Magyarország az L besorolásba tartozik, s félek, hogy majd ott derülne ki h nem is maradhatok sokáig. Az uj szerződésem jövö év áprilisáig tartana de ha minden rendbe akkor hosszabitanak. Ezt nem értem .. ha 11 honapig lehet maradni . . . meg h számit e hogy én már voltam ott....

#munka #Svájc #svájc munka #svájc tartózkodás #svájc engedély #arbeitsbewilligung schweiz
2013. ápr. 7. 04:22
 1/1 anonim válasza:
Mindenki Lel kezd, nekem màr b van, amihez hatàrozatlan idejü munkaszerzödés kell.Az L az munkavàllalàsi a B pedig tartozkodàsi engedély.Évi 2000 B-t adnak ki eu 8 nak, tehàt ez is szàmit.
2013. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!