Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horgászat az Adrián engedélyme...

Horgászat az Adrián engedélymentesen - valóban igaz?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam már a családommal Horvátországban de még soha nem horgásztam. A kérdésem az lenne hogy igaz e az engedélymentes horgászat,

ugyanis egyik oldalon azt irják díjmentes a partról való

horgászat : " [link]

a másikon meg hogy fizetés ellenében engedéllyel :

" [link]


2013. ápr. 7. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A Magyar Horgászszövetség talán csak tudja...

2013. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
partról engedélymentes hal,polip,tintahal,kagyló vagy csiga hússal tudsz horgászni a tengeri pérek szeretik a kenyeret is
2013. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

10-15 éve még biztos ingyenes volt, de tudtommal már jó pár éve kell engedélyt venni. A napijegyet egy horvát weblapon keresztül bankkártya adatok megadásával meg tudod venni, talán 2500-3000 Ft körül van. Több év szünet után múlt nyáron voltam Horvátországban és én is vettem minden napra engedélyt. Nem tudom mennyire vagy tisztában a tengeri horgászattal, de ha szeretnél is fogni valamit, akkor érdemes olyan helyre menni, amit kifejezetten ajánlanak horgászatra, egyébként nyár közepe-végére már annyira lehalásszák őket, hogy jelentősen csökkennek az esélyek. Módszerekről is érdemes előtte érdeklődni, helyieket megkérdezni.


+ az édesvízi horgászathoz használt felszerelést megeszi a sós víz, de ha minden nap átöblíted csapvízzel a dobot, horgászzsinórt, horgokat, műcsalikat, akkor a nagy részének nem lesz baja. Pár rozsdásodott horgot, műcsalit viszont elkönyvelhetsz :)

2017. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!