Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszel valóban egy koszos,...

Brüsszel valóban egy koszos, lepukkant város?

Figyelt kérdés
Mint mondjuk Bukarest vagy Bpest?
2013. jan. 29. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim alapján Brüsszel szinte olyan, mint Budapest, csak az épületek és az utak pár fokkal jobb állapotban vannak. Bukarestet nem keverném ide, mert az tényleg egy borzasztó ronda, koszos és rendezetlen város. Amúgy szerintem Brüsszellel semmi gond nincs, oké egy német vagy holland várostól rendesen elmarad, de azért nem lepukkant.
2013. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem koszos és lepukkant (mondjuk szerintem az átlagot és nem csak a józsefvárosi gettókat nézve Budapest se rosszabb a környékbeli városoknál), csak szimplán halál unalmas. Mintha a Belvárost felnagyították volna, csupa 100+ éves, eredetileg szép, de mára változó állapotú ház, mellette meg modern irodaépületek.
2013. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább csak olyan szürke,mindenhol irodaházak,szűk utcák!
2013. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!