Kezdőoldal » Utazás » Európa » SÜRGŐS lenne! Ha megcsináltam...

SÜRGŐS lenne! Ha megcsináltam Ryanair-nél az online check-in-t, akkor indulás előtt mikorra kell kiérni a reptérre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2 órát javasolnak.
2013. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor,ha még hátravan a csekkolás?
2013. ápr. 18. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs feladott csomagod sem? A beszállókapu fél órával indulás előtt zár. Ehhez számold még hozzá, hogy a biztonsági ellenőrzéstől el kell sétálni a kapuig plusz esetleg mosdó (én ott szoktam vizet tölteni fél literes üvegembe, hogy legyen nálam az út során) ez mondjuk legyen 5-10 perc. Előtte a biztonsági ellenőrzés kiszámíthatatlan mikor mekkora a sor. Reggel, amikor sok gép indul előfordulhat, hogy 20-30 percet is sorba kell állni, de lehet, hogy kevesebbet, az is lehet, hogy többet. Összességében ha indulás előtt 1,5 órával kint vagy az nagyjából jó szokott lenni.


Nem véletlenül szoktak 2 órát ajánlani, én is azt mondom, hogy célozd meg a 2 órát, de ha 1,5 lesz csak, mert kimarad a BKV vagy épp dugó van az utakon az se gond.

Én egyszer gép indulás előtt kerek egy órával értem a reptérre. Elértem a gépet de nem volt feladott csomagom, nem volt túl nagy sor a biztonsági ellenőrzésnél. Nem ajánlom az ilyet és én se csináltam ilyet se előtte se utána, nem éri meg az idegeskedést.

2013. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 órával előtte érdemes, de másféllel minimum.
2013. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm,akkor kimegyek 1,5 órával előtte:)
2013. ápr. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!