Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy kell becsekkolni a...

Hogy kell becsekkolni a Ryanair-nél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérem, hogy csak az válaszoljon, aki szokott Ryanair-rel utazni és interneten csekkolni. Április 25-én utazunk ki a kislányommal, 30-áig maradunk. A visszaigazoló mail-ben az az infó állt, hogy az utazás előtti 15. nap-4 óra között lehet becsekkolni. Ma 12-e van - ezek szerint egyelőre nem csekkolhatok be az oda-vissza útra, csak oda? A másik (ez a fontosabb) hogy kéri az adatokat: country of issue után áll az, hogy date of expiry. Ide pontosan milyen lejárati dátumot kell beírni??? Gondolom, ha a személyiét/útlevélét kellene, az rögtön az ID card number után állna. Szóval Ti, akik szoktatok a Ryanair-nél csekkolni, mit szoktatok ott bejelölni? Köszönöm!

2013. ápr. 12. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A visszaútra még nem tudz becsekkolni. Majd csa később. A kért adatok pedig a személyire/útlevélre vonatkoznak értelemszerűen. Semmi bonyolult nincs az online csekkolásban, mindent kiír, ha tudsz szöveget értelmezni, akkor ki fogod tudni tölteni.
2013. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemi választ, bár kioktató hangnem nélkül is megértettem volna. Tudok szöveget értelmezni, de amikor nem közvetlenül az úti okmányok, hanem a célország alatt jelenik meg a lejárat dátuma, akkor az elvileg a személyire/útlevélre és a bankkártyára is vonatkozhat. Na mindegy, köszönöm!
2013. ápr. 12. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi volt ebben a kioktató, amit az első írt, de szövegértelmezéssel nyilvánvalóan problémád van, ha egy ilyen egyszerű dolog nem megy. Ott az útiokmányok adatait kell megadni, tehát nem tudom miből gondolod, hogy akár a bankkártyád lejárati dátumát is kérhetik.
2013. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Odavissza meg tudod csinálni. Kb 20 nap az a 15 a gyakorlatban. De hát ezt úgyis látod majd ha próbálod.
2013. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!