Kezdőoldal » Utazás » Európa » Finnországba utazni (Tampere)...

Finnországba utazni (Tampere) tényleg a Ryanair-el a legolcsóbb? Tudtok olcsóbb megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Finnországban szeretnénk meglátogatni egy barátunkat, de a fapados ryanair-el is 50 ezer forintra jönne ki a dolog, és ezt eléggé sokallom. Nem tud valaki olcsóbb megoldást? Debreceni, Bécsi indulás is jó lenne! Válaszotokat előre is köszönöm

2013. ápr. 15. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg átszállással talán olcsóbb. Meg persze nagyon nem mindegy az utazási dátum. Mikor mennél?
2013. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. április 27-én indulnánk. Átszállás sem hangzik rosszul, csak utána kell járnom, honnan hova
2013. ápr. 15. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal csak annyi gáz, hogy egy fokkal kockázatosabb. Ha lekésed a második gépet az első miatt akkor szívás.
2013. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez így van, de utánajárok a dolognak, az a biztos:)
2013. ápr. 15. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Keresgéltem neked. Kifejezetten csak az odaútra, mert a visszautat nem tudom. Nem nagyon van annál olcsóbb. Ami olcsóbbat találtam az átszállásos és előző napon. Pár ezer forinttal olcsóbb csak, cserébe rámegy az egész napod az utazásra, mert az átszállás sok idő.

És persze ez is csak akkor olcsóbb, ha nincs feladott csomagod. Ha az is van, akkor egyértelműen a közvetlen járat lesz a nyerő.


Sajnos ez van, Azuont lefuttattam rá, nem dobott ki semmi jobbat rá...

2013. ápr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ápr.28-án Budapestről megy Helsinkibe egy gép (közvetlen járat), 110 euro a jegy. 25-én meg 90,5 euro. [link]
2013. ápr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, én Tamperébe az AirBaltic légitársasággal utaztam, szerintem olcsóbb, mint a Ryanair, de persze ez sokmindentől függ.


Javaslom, hogy nézzétek utána a járatoknak. Ja és az átszállás Rigában szokott lenni, de marha egyszerű dolog, ettől ne tartsatok. :)


[link]

2013. ápr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!